nemám tretie oko

Príspevok v téme: nemám tretie oko
Pentelka666

Dobrý deň. dnez sa vám chcem zdôveriť s mojííjimi problémamy. Tento rok som zistila že nemám tretie oko. Abi som váz uviedla do obrazu znamená to že nič nevidím keď zavriem oči. Neviem si nič predstaviť a mam traumy. Moji kamaráti sa mi na tom smejú a keď si máme na našich skupinových terapiách zavrieť oči a niečo si predstaviť ja to nedokážem a mám z toho depresie+ môj frajer si kuká ruská modelku. + moja kamarátka ma synestézu čo je= vydí zvuky, počuje farby. Ja uš ďalej nevládzem. + ma neprijali na umeleckú školu takže skončím na učňovky. Môj frajer sa my nevenuje a stále chodí do fitka. Pred rokom som sa kvôli tomu rezala ale už to zvládam. A mám depky z toho že mám len 158 cm a všetci ma volajú hobit, opierajú sa o mňa, a smejjú sa pri tom.

DiablikovaMAMA

Ahoj Pastelka :D. Nič si z toho nerob. Tá tvoja kamarátka asi nebude skutočna aksa ti smeje a neviem čo by som robila keby moj frajer pozeral RUské modelky. Vieš mosíš si najsť nojú spoločnost, skupinu ludí ktorá by bola viac Empatická a pomohla ti. Aj moja stvrta dcera chvílu hovorila že nemá tretie oko. A co ze ho nemá? Teraz je z nej najlepsia žiačka triedy. Raz z nej bude Kuchárka. A to že si nízka? radšej by si mala 2 a pol metra? nic si z toho nerob. A usmejsa. Zase výde slnko :D