Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Dobrý logopéd Žilina

Apolli

Nie, nazvucovanie slabik som nerobila to ani neviem co je. Kedze logoped sa ziaden poriadny nenasiel, foniater mi odporucil hlasovu pedagogicku, s ktorou trenujem cvicenia plus ich robim, ale trosku ine, aj s foniatrom. Stara foniatricka nebola zo ZA ale z PB. Konecne mam krasny zvucny hlas, akurat ho musim trenovat, lebo moja dysfonia nebola "len taka klasicka", bola dost vazna...

mefi

A tá pôvodná foniatricka nebola zo ZA že?
Foniater (tento súčasný) s tebou robil aj nazvučovanie slabík? Tak, že najskôr je týždeň pauza a potom sa nacvičujú tie hlásky a postupne slová? To už si absolvovala? To by ma dosť zaujímalo.

Ja som tiež bol objednaný na prácu s dychom, ale moja foniatrička ma neobjednala logopédovi- ALE NA HLASOVÚ REHABILITÁCIU.
prišiel som tam a nechápali, čo to ten foniater chce. Čiže podobné ako u teba. Ja mám pocit,.že tu na.slovensku sme.ohľadom tohoto 100 rokov za opicami.
Lebo aj ja som sa snažil v minulosti riešiť s logopédmi môj hlas-A STRETOL SOM SA S VEĽKOU NEOCHOTOU. Ja mám pocit, že oni sa zameriavajú na deti a dospelí ich moc nezaujímajú.

Čiže keď nezoženieš logopéda, tak sa opýtaj svojho foniatra, či by ti mohol odporučiť hlasové rehabilitácie.

Apolli

Trosku sa stracam....nie, moj novy skvely foniater mi neodporucil logopeda ako toho, co ma riesit moj problem. Moj novy skvely foniater mi navrhol, aby som na rekonvalescenciu chodila nielen k nemu ale aj k logopedovi. Ale oslovila som ich uz tolkych, ze to vzdavam, lebo ziadny logoped nevie co to je mat pacienta po operacii s poziadavkou na hlasove a recove cvicenia so spravnym dychanim...zameriavaju sa vyslovene len na recove vady....Takze logopeda uz nehladam. Moj novy skvely foniater sa vola Lorenc. Toho meno sa nehanbim, nebojim napisat, lebo je uzasny a obrovsky mi pomohol. Meno starej foniatricky nenapisem, ani tu ani do emailu. Pretoze mi je normalne neprijemne o nej vobec pisat. Otrasny pristup, otrasne jednanie s pacientom.

mefi

A kebyze ti dam mail, tak by si mi tam mohla napisat meno toho foniatra? Alebo ja sice chodim jednej, ktora je aj dobra, ale uvazujem o zmene.
Po opke znamena po operácii?

Ale tiez nerozumiem tomu, preco teba foniater odporucil k logopedovi, ked to patri myslim pod jeho odbor. Ale ty hovoris, ze je dobry. Logopeda ti odporucit zial neviem.

Ale ked tebe pomohol ten foniater s dysfoniou, tak by som urcite rad vedel kto to je. Ten moj je zo ZA. Mam s tym totiz dlhodoby problem, ktory mi komplikuje dost zivot.

Apolli

Nechcem pisat meno foniatricky. Len napisem, ze je z Povazskej Bystrice. K nej uz vsak nechodim, chodim k odbornikovi inde, lebo tato zena ma otrasny pristup k ludom. Ano mam dysfoniu. Ale uz je to vyriesene, som po opke. Teraz musim chodit na hlasove cvicenia. A bola mi odporucena kombinacia foniater a logoped. Ale vidim, ze logopedi v okoli ZA nevedia ani co od nich chcem

mefi

Ahoj. Čo sa týka tvojho hlasu, tak, vieš mi napísať, akému foniatrovi chodíš? Stačí začiatoč. písmeno priezviska, ak nechceš celé meno uviesť. Lebo ja poznám foniatra a vedel by som ti odporučiť, ak by to nebol ten môj.
Ďalšia vec-akú máš prosím ťa diagnózu?

Apolli

Nemam ziadnu recovu vadu, ale mam problemy s hlasom samotnym. A potrebujem niekoho kto by so mnou pocvicil spravnu tvorbu hlasu, dych a podobne. Foniater poradil kombinaciu on+logoped. Ale volala som viacerym a odbili ma, ze oni take veci nerobia