Krce, nafukovanie, plynatost, hnacky

erika_r

no, laktoyzova intolerancia to asi nebude, ked pise, ze jej robili testy, toto zvycajne odhalia hned... podla mna to moze byt ten syndrom drazdiveho creva, tiez ma to trapi a prejavuje sa to rovnako. akurat ze u mna taketo problemy byvaju zrana. a v spojitosti so stresom. uprava stravy a probiotika mozu pomoct. pripadne aj navsteva psychologa, ak je to psychosomatickeho povodu...

wimmii

a nemoze t byt intolerancia na laktozu? ja som tak mala... nafuknute brucho nonstop ked som nieco zjedla,ale najme teda vecer...obcas hnacky... skus vylcit mliecne vyrobky, ze co to da...

romca258

tiez mavam podobne problemy, najma ta plynatost, hnacky menej casto. lekarnik mi odporucil probiotika, ze to da doporiadku crevnu floru. na hnacky su dobre tie s kvasinkou boulardii. ako tu nizsie pisali, moze ist o syndrom drazdiveho creva. ale ked sa ti to deje populudni, treba dat pozor aj na to, co jes... mozes mat aj nejake intolerancie atd z ktorych ta nafukuje a prehana

Sia_b

ano, mam podobne problemy, asi pojde o syndrom drazdiveho creva... casto je pricinou prave stres...mavas tieto problemy v nejakom stresovom obdobi?
U mna najviac zabral pravidelny pohyb (joga) a potom probiotika s enzymami... kupis aj bez predpisu. tiez si treba davat pozor na stravu