Alergia na pel

Príspevok v téme: Alergia na pel
MissEsh

Ahojte,

alergia sa mi prejavuje opuchnutim sliznice nosa, nadchou, rezanim a slzenim oci, ale predosvsetkym - neskutocnym svrbenim podnebia a hrdla. ked si to tam skriabem kadejako jazykom, tak ma to hrdlo az boli. Lieky na potlacanie priznakov ako Zodac mi pomahaju, ale nemozem ich brat kvoli inym problemom, ktore mi sposobuju (hnacky). Ako ste sa zbavili alergie uplne? Nechcem len potlacat priznaky. Dakujem.

KralJan

Rovnako neodporucam zodak dlhodobo, stoplaerg, AK VAM FUNGUJE, kedze kazde telo je ine je skvel alternativa, treba skusit.

DanoM

Zodac dlhodobo nie je riesenie, ma vseobecny ucinnok, nie len cisto na alergiu napr na pel a podobne. Ak pisu ludia, ze im napr dobre funguje ten stopalerg a je ak je to pravda doplnok prirodneho zlozenia, skor by som vyskusal ako zdravo zijuci clovek to.

Bohatier

Ja som sa pridal k alergikom len nedavno a to take 4 roky do zadu (kedze to uz ma kazdy 3 clovek na planete a akurat namna vyslo to cislo 3 :P). Nikdy by ma ani vosne nenapadlo ake to je dost omedzujuce (a to "trpim" len na taku lahku formu :D trvcajucu ledva 30 dni od 15 Augusta do 15 Septembra. Jedna znama mi poradila tieto Cinske byliny a uz si ich kupujem asi dva roky (akoze som si ich este stale nekupil :P). Tak hadam niekomu z Vas mozno pomozu. Zaspamujem tu nejaku Cz stranku kde si to aj tak nikto nekupi pre drahe postovne a radsej si to vyhlada na Sk (aby to tu admin nezmazol). Mavaju to aj v lekarni na Kramaroch.

www.patentnimedicina.cz

Este dodam ze ona je sama alergicka a dost jej to zmiernilo alergiu.

TulipanPan

My to mame so synom v rodine, co sa tyka spominaneho stopalergu, ten mozem urcite doporucit, avsak treba si uvedomit (resp ja som prisiel na poznanie), ze alergia je len prejav a ten mozete utlmit, dokonca mne sa to dari na 99% co je naozaj ulava, no pricinou je slabsi imunitny system odo mna. Minuly rok som nasadil kury s davkovanim vysokych davok Ccka a prave toto odporucam nastudovat si kazdemu. Stopalerg je jedna vec, no riesite aj priciny..

sajmonko441

Ahoj, ja mam s nim skusenost, stopalerg uzivam pocas "nasej sezony" cca 2 roky myslim uz, je to asi jedine co mi pomaha a zaroven sa z toho nevyhadzem.

0vecka

Alergolog. Zihlavovy caj je hovadina. Popripade si mozes kupit dychaciu masku ak je to len fakt sezonna alergia a ten mesiac s nou vydrzat..