Nemam rodinu a po 33 rokoch to na mna dolahlo

Príspevok v téme: Nemam rodinu a po 33 rokoch to na mna dolahlo
Enola

Je tu niekto v podobnej situacii? Nemam rodinu, matka je alkoholicka stetka, ku ktorej sa nepriznavam, otca nemam. Cele detstvo som bola psychicky deptana, z coho mam socialnu fobiu. Zacala som mat depresie z toho, ze sa vlastne nemam kam vratit, rodinny majetok prehajdakali na automaty. Nemam sa na koho obratit keby bolo zle. Zacinam mat stavy uzkosti niekedy panicke ataky. Ked si pomyslim, ze sa nieco stane a prestanem robit, nebudem mat ako platit najom, kto sa o mna postara, je mi este horsie. Mam chut to skoncit. Co so mnou bude? Nemam ziadnu buducnost.

grrc

Ze poistka :D Teraz som sa zasmial kamos si platil poistku 12r a ked doslo iste k istemu vysr.. sa na neho cela slavna poistovna aj to tam potom zrusil. Invalidak si vybavoval po znamosti inak by sa nanho kazdy vy-- nech aj skape od hladu. V dnesnej dobe zadret taku sprostost ako je poistka to ako ked niekto povie sanuj na dochodok- ktoreho sa aj tak nedozijes:D:D Ludia ale ste fakt tupi babe teda vobec nezavidim lebo keby sa nieco stane sprosto povedane skonci bud v krizovom centre, v Modrom z neba, alebo pod mostom ale toto pisu ludia co maju mamicku taticka a mozu mat v pi.. lebo keby daco sak doma ich prichylia:D

Enola

Zakvacit? Naozaj divne ponatie mojho prispevku. Rodina nie je len o peniazoch, tvoj prispevok vypoveda len o tebe a tvojich hodnotach, nie o mne. Vidim okolo seba napriklad zeny po rozvode, vsetky do jednej sa vratia domov, ci uz s detmi, alebo bez. Takisto chlapi po rozchode. 99% ludi ide domov ked maju zivotne problemy. A kam sa podejem ja, ked ochoriem a uspory sa minu? Robim cely zivot, ale najom tiez nieco stoji, strava tiez. Za 10 rokov som bola na dovolenke jediny raz. Ake kavicky, ake handry? Z prispevku citit utok. Nehovorim predsa o tom, ze kam pojdem, ked sa rozidem, rozvediem, ked si zlomim ruku, nohu, ked mam depku z pocasia. Ale ked sa nieco stane naozaj vazne. Dokaze sa niekto do toho vobec vzit? Asi ma pochopia iba ludia z detskeho domova.

Jetotak

hurmikaki nie je chlap je to Angel Demon psychopaticka hysterka ktora chodi po temach a uraza vsetkych u ktorych vyciti slabost je to tupa krava

Ovecky

Degesko asi nikdy neplatil najom a nestaral sa o seba sam ze? Zenske na SK maju cca 500-600eur co ja viem takze z coho by mala mat akoze nasanovane? Ty kokos ja mam pocit ze podaktori tu lietate na ruzovom oblacku :D Sak z SK vyplat su ludia radi ze ziju a nie ze handricky, kavicky a kokotinky, ale zas sa musel dakto prist vyzit zo svojich komplexov, hnusna slovac. Som zvedava akeho machra by si sekal, keby si bol v zivote na vsetko sam a nemal sa o koho opriet. Spoza skla sa kazdemu dobre pixuje uboziak

hurmikaki

ak tomu správne rozumiem, tak rodinu by si chcela koli tomu, aby si sa mala komu zakvačiť na krk a "živte ma" ?!
...čo ked sa niečo stane???
pre take pripady ak o tom nevieš existuje "poistka"
aj ja mam taku..
existuju sporiace učty, že neprejebeš peniaze na kraviny, cigaretle, handry, kavičky po meste, kde šalka kavy stojí 3€ , čo ja osobne za kávu nedám každy den, ak tak max. 2x. do roka..
kupim si balík kavy mletej v obchode , vyjde to lacnejsie a pijem ju doma..

ked si mesačne "iba" pol vyplaty odložíš tak za rok je to pekna suma.. v tvojom veku by si už mala mať našetrene dosť...!
a nemala by si mať holu riť...