Som na dne a potrebujem pomoc

Príspevok v téme: Som na dne a potrebujem pomoc
cupoftea

Potrebujem pomoc. Nechcem to rozpisovat velmi, ale som uz dlho na dne. Mam sice iba 16, ale mam vztah, ktory trva uz rok, je cely zdeptany. Ja som zdeptana. Moja rodina je uplne na trosky. Citim sa ako starena, ktora ma za sebou uz cely zivot a nikoho nema, len zrkadlo, ktore jej ukazuje, aka ostala skareda a zosuverena, ako sa stala tienom niecoho, cim byvala alebo mohla byt. Odstrihla som vacsinu ludi v mojom zivote. Neviem spavat, casto mi bucha srdce, trasiem sa a ked sa uz rozplacem, neviem prestat. Citim bolest, tu, kde mi zviera srdce, ale mozem sa doskriabat do krvi a necitim to. Je mi zle. A potrebujem naozaj pomoc, aj ked je to ponizujuce, ale ja uz nevladzem dalej. Chcem len zaspat a zobudit sa alebo neexistovat. Nie umriet. Proste neexistovat. Vswtkeho je tak vela. A ani psychologicka nepomaha, mam problem s doverou a nechcem si uz nikoho pripustit nikam. Chcem sa uz len necitit takymto sposobom. Chcem nebyť unavena zo zivota. Necjcem preplakat noci. Chcem len pokoj. Bud ten v zemi alebo na svete. Len potrebujem si vydychnut a oddychnut.

Anonym_93436

To že prijímaš že potrebuješ pomoc nie je ponižujúce , je to odvážne a správne .. budme úprimní.
Ten pocit v tebe , nechaj ma hádať .. je to ako keby si sa topila v temnote. Bolesť zo srdca je ta najhoršia na svete , keď pomaly praská a chýbajú dni , hodiny .. minúty do toho aby prasklo úplne. Zažil som si to , viem aké to je. Keď nemáš žiadnu silu a len sedíš so sklonenou hlavou. Mám pre teba dobrú a zlú správu. Dobrá správa znie že sa to dá napraviť a vyjsť z toho a ta zlá znie že si budeš musieť k sebe pripustiť človeka.
S dôverou to chápem , chcem ti len skúsiť pomôcť pretože som si tým prešiel a chýbalo mi málo k tomu aby som mal ten pokoj v zemi a to už či som to chcel alebo nechcel. Našťastie som dostal dobrú radu a vyšiel z toho. Neľutujem to , prišiel by som o hodne pekného.
Je to na tebe , ak neprijmeš moju pomoc tak prosím prijmi pomoc ostatných , určite sa ešte niekto ozve. A ak tak mi kludne napíš na email a pokúsim sa ti pomôcť najviac ako môžem.
Zatiaľ ti držím palce a prajem hodne šťastia.