Tučné prasa/ na dne

Príspevok v téme: Tučné prasa/ na dne
Jubba

Ahojte,
Chcem sa zdôverit, lebo v poslednej dobe nemam komu.... Za par dni budem mat 14 rokov, meriam 185 cm, no vazim 92 kg... Som z toho na dne.. vela ludi si zo mna robi srandu kvoli mojej vahe, ci uz "kamaráti", alebo rodina... Moje sebavedomie na tom nieje tiez nejak.dobre... poslednu dobu si neverim, ale v nicom.... Neviem, co mam robit, uz dlho sa pokúsam schudnut, no neuspesne.... Mam uz par dni depresie a uz som aj myslela na predavkovanie liekmy, len nechcem to spraviť rodine.... prosim pomozte

Bejak

Z deciek si nic nerob, tie vedia byt zakerne... a ako bolo pisane, vysku mas dobru, zhodis to, neboj :)... zacni sportovat, mas nejaky oblubeny sport? Vyskusaj, cokolvek sa ti pozdava... Zacni behavat, alebo najprv len prechadzky aktivnejsim tempom, korcule, bicykel, obmedz sladke a nezdrave jedla, vecer uz nejedz a uvidis, ze to pojde. A depky nemaj, viem, ze sa to lahko povie, ale nenic sa kvoli trapnym reciam inych. Aj ked ta rodina velmi zaboli... Vela stastia a sil :) a hlavne maj rad sam seba taky, aky si, zaroven maj motivaciu byt lepsim v comkolvek, to je zaklad.

Kontrol0r

Výšku máš super, to zhodíš len musíš tvrdo na tom pracovať, šport a strava, poprípade ešte kontrola štítnej žľazy, a nejaký tréningový plán :)