Falošný Kamarát

Príspevok v téme: Falošný Kamarát
Thumper_b

Ahojte nemám veľa kamarátov a mala som jedneho o ktorom som vedela ze je to najlepší človek na svete. Naozaj najlepší kamarát boli sme spolu 24 hodín denne mali spoločné záľuby... A potom sa nejako odomna stale vzdaloval az nakoniec sa so mnou prestal baviť a od spolusediacej som sa dozvedela ze povedal ze bol so mnou celý ten čas (5 rokov) iba aby ma zbalil. Naozaj.. Teraz sa cítim podvedená. Bud mi mal povedať čo cíti alebo sa normálne porozprávať. Myslíte si že chlapci môžu byť aj kamaráti bez toho aby vás len chceli ojebat? Máte niekto skúsenosti? Dakujem

if

Kamaratstvo medzi dvomi nezadanymi ludmi opacneho pohlavia sa vo väcsine pripadov skonci tak, ze to jednostranne u niekoho z nich zaiskri. Uz sa s tym neda nic robit, nabuduce si radsej vyber za kamaratku zenu a nie chlapa.

nicollette12

Kolko mate obaja rokov? Ak mate 15 tak sa ani necudujem ze ti chlapec nic nepovedal, lebo v takom veku su chlapci este dost nevyzreti a vidia to inak ako dievcata... skus sa s snim porozpravat ze si sa dozvedela od niekoho toto a ze chces vediet co je pravda...