Silne bolesti

Príspevok v téme: Silne bolesti
DomiDomi

Zdravím,
prosím vás, dostala som zápal močových ciest (v piatok som umývala okná a za pár hodín ma strašne začalo štípať, až sama nechápem veď som bola oblečená normálne..). No a kúpila som si Urinal, čaj, pijem veľa tekutín, ale bolesť je stále horšia...už ma bolí celé podbruško...neviete mi poradiť, čo spraviť, aby som ešte aspoň ten večer a noc nejako zmiernila tú bolest’? Ráno určite hneď pôjdem k lekárke, ale dovtedy ja už neviem, čo mám robiť so sebou....

matthiola

ako ste dopadla?
ibalgin mne zmiernil bolest. neskusala ste?
nicolette, ked mocite miesto moci krv a od bolesti skriabete omietku, tak verte mi, ze na nejake mozne podrazdenie zaludka kaslete. vsetky leiky maju neziaduce ucinky vari ziadne neuzivate ked musite?
zniete ze prispeivatelke chcete pomoct ale asi ste este nezazila poriadny zapal mocovych ciest a veru vam to nezelam.

nicollette12

Ibalgin na zapal mocovych ciest? Tak to ti urcite nezaberie, to si ani davat nemusis... zbytocne zataz na zaludok.... treba pit ten caj a byt v suchu hlavne a vela vody...

matthiola

na pohotovost chodte dostanete antibiotika a na noc si dajte ibalgin uff poznam to,,,chodila som takto cikat s pritlacenym toaletakom na mocovu trubicu tak to palilo a vsetko od krvi jauu....a cajiky..skore uzdravenie prajem je to hnusne tie zapaly zospodu :/

DomiDomi

Hmmm dakujem...este sa mi nestalo, ze by to tak bolelo, aj ked nemocim...cely cas to reze a boli,to dnes asi nezaspim vobec :(

nicollette12

Rob si nadalej urologicke caje, pi vela vody, ale cistej a teplo na brucho, snazit sa co najskor zaspat, mala by si to nejak do rana vydrzat...