Angina

Príspevok v téme: Angina
Lejko

RNG-prosim o radu,mojmu synovy sa zacali caste anginy ked nastupil ako 3 rocny do skvolky.vkuse sopliky stazene dychanie.u aleegologicky mu vysli testy na alergiu(plesne,roztoce,prach,trava)2 roky trpel anginamy kezdy mesiac.(antibiotika)potom po vysetreni u krcnej ktora povedala ze ma bacila v nose a ten mu spusta anginy odporucila vybrat nosne mandle.mandle mu vybrali a rok bol zdravy sem tam soplik ale nic vazne.v septembri nastupil do skoly a od oktobra znovu anginy kazdy mesiac (antibiotika)minuli mesiac sme boli u krcnej a povedala ze ma znovu bacila v nose a to nema uz mandle a ten mu spusta znovu tie anginy.ked mu pediatricka vezme vyter vzdy povie bezne bacili streptokok.krcna mu nasadila sprej do nosa na tri mesiace Rinogermina.ale teraz ma znovu anginu po mesiaci.uz som z toho zufala a neviem ako mu pomoct.tak prosim o radu co by mu pomohlo.dakujem.

AnnaMak

To je mi ľúto a skúšala ste niečo na posilnenie imunity?
Bacilov v škôlke bude vždy veľa, ale ak bude mať oslabenú imunitu, tak to chytí hneď (blog.mimulo.sk). Viac vitamínov, sauna, pestrá strava a dostatok spánku. Kamarátka dávala deti spať okolo 22 hodiny a pozerala sa, že sú stále choré. Potom im zmenila jedálniček a dávala ich spať skôr a deti už toľko choré nie sú.