Mam panicky strach z ôs.

Omen

Lepšie, ak máš alergiu na osi, potom si daj predpísať adrenalínové pero a nos ho stále pri sebe. Popracuj na svojej psychike. Nesmieš zmätkovať, keď uvidíš osu, dokonca ani vtedy, ak by ťa uštipla, ale zachovať maximálny kľud. A na hanbu sa vykašli.

Omen

Lepšie, ak máš alergiu na osi, potom si daj predpísať adrenalínové pero a nos ho stále pri sebe. Popracuj na svojej psychike. Nesmieš zmätkovať, keď uvidíš osu, dokonca ani vtedy, ak by ťa uštipla, ale zachovať maximálny kľud. A na hanbu sa vykašli.

lepsie

Mne sa stalo to ze som sedela s kamaratkou na terase a jedla zmrzlinovy pohar.Odrazu vsetky osy na mna zacali utocit.Akoby vycitili moj strach.Vstala som a nechtiac prevrhla pohar zmrzliny,ktory spadol a rozbil sa.Bola to hanba ,vsetci sa na mna pozerali,ale co som mala robit.

NaRovinu

Ja sa tiež bojím ôs. Za celých 20 rokov (toľko mám) ma ani raz neuštipla. Ani neviem, či mám na nich alergiu. Ale pamätám si, že keď okolo mňa preletela, tak som začala kričať. Tiež mám pred nimi rešpekt a strach a kvôli ním nemám veľmi rada leto. Aj kvôli búrkam, z ktorým mám tiež strach.

Kubo11

Fóbia je neopodstatnený, obmedzujúci strach, ktorý neviete kontrolovať. Ide čisto o emocionálne prežívanie strachu bez možnosti ho ovládnuť. Tento strach nie je vedomý proces, ale vychádza z vášho podvedomia. Hypnóza je jediný vedecky overený spôsob, ktorý dokáže urobiť zmeny na podvedomej úrovni.

18rocnaa

Prosim vas pomozte ja mam neskutocny strach z ucholakov. Minule som brala poštu zo schranky vonku a boli v nej! Odvtedy neberiem poštu. Alebo keď vešiame na záhrade prádlo tak oni vylezú po "drôtoch" a dostanú sa do oblecenia a musime to vytriasavat a toho sa hrozne bojim. Neskutocne sa mi zahmlie pred ocami ked ich vidim, pritom pavukov sa nebojim.

A osí sa neboj tie aspon nevyzeraju nechutne :(