Sparing partner-fitness

Príspevok v téme: Sparing partner-fitness
Simii171

Ahojte. Mam 17 rokov a som milovnicka fitnessu. Chcela by som sa raz tak pekne vypracovat ako tie bikini fitnessky co su. Velmi sa mi to paci. Chcem mat taky fitnesacky zivot a venovat sa tomu stale naplno, posuvat sa nonstop vpred a byt stastna. Chcela by som aj osobneho trenera,s ktorym by som spolupracovala, ktory by ma naucil spravnu techniku cvikov a poradil mi vsetko ohladne stravy atd, ale na to by som potrebovala vela penazi a bohuzial moc taku moznost zatial nemam. Potrebovala by som naberat svalovu hmotu a zaroven zredukovat tuk. Nenasiel by sa nejaky sparing partner/ka pre mna? Ale hlavne niekto kto sa v tom aj vyzna celkom dobre a kto tiez podstivo maka na sebe a vie co chce a ide si za svojim cielom aj cez prekazky a ktory by mi poradil a pomohol a vzajomne by sme sa podporovali. Najlepsie niekto z BA a este lepsie z Petrzalky :) budem rada ak sa taky niekto najde ;)

Simii171

Viem ze sa oplati lenze ja keby mam zacat spolupracovat s trenerom, tak by som chcela uz fakt nejakeho dobreho kvalitneho a urcite nie iba na par mesiacov ale tak na dlhsie, aj rok dva lebo ja to s tym fitness myslim fakt vazne, ja som do toho uplne zblaznena a nikto v mojom okoli ma v tom moc nechape a je mi smutno z toho ked nemam nejakeho partaka alebo partacku co sa do toho fakt vyzna. Ja kedze este nezarabam, tak si nemozem dovolit takeho trenera, lebo taky dobry trener si urcite malo nezapyta.