Zakomplexovanosť

Príspevok v téme: Zakomplexovanosť
Miiuska

Mám 20 (pomaly 21) rokov a vôbec nie som so sebou spokojná a neviem ako s tým mám bojovať. I keď navonok pôsobím sebavedome, ale trápi ma moja postava. Som príliš chudá. Mám 172 cm a 44 kg. Určite si pomyslíte, že trpím anorexiou alebo inou poruchou príjmu potravy, ale vôbec to tak nieje, ani tak nevyzerám, i keď tá váha môže byť pre vás strašidelná. Jesť mi chutí, v jedle nie som vyberavá, len nejedávam pravidelne a ani sa veľa do mňa nezmestí. Bola som aj na vyšetrení štítnej žľazy, gynekológia a všetko v poriadku. Tento problém s pribratím mám celý život. Rodičia v mladosti tiež boli chudí a pribrali až vekom. Skúšala som aj rôzne doplnky stravy, cvičiť ale po pár mesiacoch ma to už nebavilo. S tým by som sa aj zmierila, ale ide o to, že nemám absolútne žiadne prsia ani zadok. Ja viem, že tieto partie tvorí prevažne tuk a ten ja nemám. Kvôli týmto mojím "nedokonalostiam", mám problém ísť s chlapcom do vážneho vzťahu, pretože mám vždy pocit, že nie som pre neho dosť dobrá. Problém s tým, že by ma nikto nechcel nemám, chalani prejavujú záujem, len ja mám v sebe blok. Mala som už zopár vzťahov, ale aj keď som s niekym spala, musela som mať oblečené tričko, alebo aspoň podprsenku. Kvôli prsiam som brala mesiac a pól antikoncepciu, ale tá mi tiež nepomohla. Takže moja jediná možnosť je plastika, ale na tú si tiež budem musieť niekoľko rokov počkať z finančných dôvodov. Ďalší problém je, že vždy keď sa mám stretnúť s chlapcom, mám strašný stres. Vtedy mi nechutí jesť, čo si veľmi nepomáham, pretože na mne hneď vidno, keď vynechám jedno jedlo. Jednoducho trpím veľkým komplexom a bojím sa, že kvôli tomuto komplexu, zostanem navždy sama.

nicollette12

Ach dievca, ak sa necitis sama so sebou dobre, tak treba nieco robit... takze takto ked si to zhrnieme, vysetrenia mas v poriadku, chlapci o teba zaujem maju, ako pises tak nevyzeras na tvoju vahu, jedine co ti vadi je, ze nemas prsia a zadok... je to tak? Ci este co ta trapi? S prsiami si pockaj aspon do 23 minimalne, ja osobne som bola v 25 az a mozem ti povedat ze dobre robis ze takto rozmyslas... hlavne treba nasetrit a ist, ak ti to pomoze v sebavedomi... a zadok? Ten mozes riesit tiez implantatmi, ak sa teda vzdavas cvicenia, ale ja by som to vyskusala este raz a teraz uz na 100% poriadne... proste treba cvicit a verit si, musi ta to naplnat a vidiet vysledky (co i len malilinke), vtedy cvicis dobre.... jasne ze ked zacnes cvicit tak nebudes mat hned po tyzdni obrovsky vysportovany gulaty zadok, ale musis makat dlhsie, a to na 120%+ , dat si ciel a ist si za nim.... a este k tomu cvicenie ti vyformuje celu postavu, lebo treba cvicit cele telo, nie len zadok... a vyjde ta to si myslim o dost lacnejsie ako nejake implantaty, ktore vyzeraju aj tak neprirodzene a navyse budes v super kondicke... takze nevzdavaj sa a chod si za svojim cielom, ak chces nieco zmenit, tak to zmen!!! Drzim palce