Borelióza

Príspevok v téme: Borelióza
Mia1988

Dobrý deň,chcem sa opýtať,či mi vznikne nárok na polovičný invalidný dôchodok,keď sa liečim na lymskú boreliózu?liečim sa už tri roky cez infekčnú ambulanciu už tri roky a nič nezaberá.Mám odvtedy zničenú imunitu a stále pnkujem,a teda som viac doma ako v práci.Taktiež mi odchádzajú kĺby,čo aj dostatočne cítim na sebe,stále som čoraz viac unavená.prosím Vás poraďte mi ako mám ďalej pokračovať?

Mia1988

No ved toto,cigáni majú všetko a za nič!to je tak bohužial na Slovensku.My sa môžme len prizerať alebo sa čiernym uhlím nafarbiť a dostaneme ho aj my :-D

Lion47854

No mne atb pomohli z mozg. mlhy brain fog a unavy...

Jedina sanca ako dostat ID na Slovensku je u psych... - pokusam sa o to, alebo na nasledky infekcie, ale nasledky musia byt viditelne !!!! Toto je jedian sanca, inac sa to neda. Ale nechapem ako cigani ho dostanu :D Rovnako ako vodicaky, to je ina kava :D

silvenka520

zakladatelka, napis tu prosim svoj mail,napisem ti tam, mam to v rovnakom stadiu ako ty a tiez mam,dokonca ja iba 25 rokov:(:(:( a uz s tym bojujem rok. Tiez mi na to tie svine doktorske prisli neskoro,
ID na to necakaj, to v ziadnom rpipade, budu vymyslat dovtedy, kym neskoncis aj tak na psychiatrii.

Jedna zakladna ve,je ze ATB boreliozu nevyliecia, mozu iba potlacit priznaky,pretoze borela je nevyliecitelna, nikdy nevyhubite vsetky spirochety, a oni sa uzasne rychlo mnozia takze pas.
A co sa týka rad tipu, zober 7 atb za den, tak ak sa nechces otravit,tak to neriskuj. To nie je sranda, tu ide o zivot.
To neviem,kto dokaze zjest 7 atb za den a jest to roky. A najhorsie je, ze tie atb nepomahaju,citala som aj ja fora na chlamydie a borelioze a nic ,ziadny clovek sa tam nevyliecil, ba dokonca im je vksue zle, a ked sa dakto vylieci,akoze rok ma negativne odbery, (ale je uz aj tak zniceny z atb),tak sa mu znova spozitivini ta mrcha :D takze borela je nevyliecitelna...a pchat sa atb je o nicom...to nikomu nepomoze. Raz ked sme tu pliagu dostali,budeme ju mat,ci chceme,ci nie.

Mia1988

Ahojte.Ja Vám všetkým ďakujem za rady.a Lion každý sme na tom inak a my to vieme najlepšie.A poviem Ti len jedno,TY NA TOM NIESI ZLE JEDINÝ!!!Mám z teba pocit že si typ človeka,že keď si ty na tom zle,tak nemôže byť nik iný na tom tak.Vieš o nás veľké prd,tak si tie tvoje nadávky a sebaľutovanie nechaj pre svojich doktorov,lebo sebaľutovaním a mudrovaním o zdraví iných si zdravie nevrátiš.Ale aj tak aj Tebe ďakujem za názor.Vážim a som vďačná za každučký jeden.ja mám boreliózu už tiež v horšom štádiu a to mám iba 29rokov.a dostala som ju v práci,takže vďaka bohu to mám uznané ako pracovný úraz.

tarikaov

zaujímave je, že keď si človek pozrie stránky borelioza.cz a chlamydie.info ( a že som ich pozerala dosť dlho - asi pol roka ), skoro nikto sa tam nevyliečil, aj keď láduje roky ATB. Tých pár čo sa vyliečilo, by to asi dali aj bez ATB. Jednoducho, niekto sa vylieči aj bez liečby. Keby ATB pomáhali ako píše lion, boli by stránky plné príbehov o vyliečiení. Jedine koho to teší je Ďurkovská a Klubal, ktorý na tých ľudoch zarobili státisíce....

jajuskaborelka

LIon so vsetkou uctou, nevies o mne nic, mam borelu diagnostikovanu uz treti rok, v akutnej faze -western blotom.
Stále mi viri v tele. Mam ju v klboch napr. A imunitu mam poskodenu- naozaj, liecim sa na imunologii viacerymi liekmi- polyoxidonium, som stále chora. ATD. by som sa mohla rozpisovat do rana,.Ale viem,ze cesta ATB nie je cesta, mne nijako nepomohli ani raz. Stale sa citi rovnako, dokonca mi zahranicni lekari povedali,ze borela ,kedze je v klboch nasackovana, tak ju stade nikto nevyzenie, ani ATB ani keby som si dala sedem za den, aani 17 . Vraj sa tam usidlila a dovidenia. Tak pls, nepis dievcine nech sa otravi, siedmimi liekmi za den- lebo niekto,si moze pomysliet,ze vazne a stane sa jej nieco. mam lepsie obdobia, mam horsieobdobia, ale prosim ta, ako dokazes ak je to pravda, jest 7 atb za den???!!! Sa sa cudujem,ze zijes a nie si otraveny. Ja som mala po 7 tyzdnoch atb na orelu doxycyklinom choru pecen:(
ty si tazky stav, u teba sa to asi prejavuje zle, kedze mas nieco na mozgu, neberime ti to,ale nemozes to radit len tak ludom na fore. S uctou k tebe, moze sa jej daco stat.
Mna pred tym lekari varovali.

Lion545

jajuska... zrejme sa citis este OK... to bud rada... imunitu napadnutu nemas borelou, kebyze mas tak si v prdeli a poriadnej. Ale ako som pisal toto zdravy clovek nepochopi. NIKDY !!!