Vyspelosť

Príspevok v téme: Vyspelosť
Elizabeth1234

Dobrý deň mám 13 rokov a mám 157cm a 34,8kil ako už viete asi z vlastnej skúsenosti krámy aj ochlpenie prsia atď ..ste už v 13mali a ja nemám ani krámy ani prsia a pritom mám už na to vek keďže je môj obvodný lekár mladý doktor hanbím sa pred ním aj vyzliecť keď mám prehliadku lebo nemám nič a skúšala som si aj cibuľou potierať prsia to mi vravela kamoska ale nepomohlo a mala som pocit keď som si ich potierala že potieram po dakej doske ako som decká modelka ale aj tak všetky dievčatá v tyme majú a ja nie tak poraďte ako to mám vyvolať

nicollette12

A cibulou potierat prsia??? To si asi z teba kamaratka spravila dobru srandu a ty si jej to uverila... prosim ta uz radsej nepocuvaj ziadne kamaratky ale chod za lekarom nech ti spravi vysetrenia ci nahodou nemas nejake problemy a hlavne jedz!!

nicollette12

Nemas nejak malo kil? Lebo 34kg mi na 13 rocnu pride dost malo... mala by si urcite pribrat a nechapem tvojich rodicov ze to neriesia, ved musis byt iba kost a koza... a to je jedno ze si modelka, radsej byt zdrava a mat zdravie naporiadku, ako byt nejaka modelka... boze kde to zijeme... a to, ze nemas ani menzes a ani prsia tak to je tym, ze si vychudnuta!!! Treba pribrat minimalne na 40kg, inak ti menzes ani nepride...