hnacka a krv v stolici

Príspevok v téme: hnacka a krv v stolici
Aljassky malamut

Ahojte psickari a psickarky
Moj psik mal asi pred vyse mesiacom hnacky a dokonca pocas hrania sa (blaznenia) dostal akoby krc. Velmi knucal a nevedel sa udrzat na labkach (v tom case mal 2 mesiace) hned sme s bim utekali k veterinarovi. Dal mu prasky STREPTOFTAL. Mal ich uzivat 2x denne pocas piatich dni. Doktor povedal ze to ma z jedla. Tak dobre davala som mu tie prasky. Stolica sa mu trosku upravila ale vzdy bola taka..no..ako blato. Krmim ho granulami pro nature saurus (myslim ze nie su velmi dobre mam v umysle prejst na ine krmivo. Pre to krmivo saurus som sa rozhodla kvoli tomu ze predavacka v chov.produkte povedala ze to krmivo je kvalitne a vsetci psickari z okolia a mesta ho kupuju a nestazuju si).
Pred tyzdnom mal nas Ben zase striedavo hnacky a makksiu stolicu a dokonca sa v nej vyskytla aj krv. Ale nie tak ze to bolo zmiesane s krvou ale vedla stolice boli kvapky krvi. Dala som mu 2x odcervivaciu tabletku picas 2 tyzdnov. Kus muvto pomihlo nobóat sa to vratilo. Hnacky a krv. Pol dna som mu nedala nuc jest len vodu pil. A potom som mu uvarila ryzu a jedol tu. Davala som mu ju 2 dni aj s mrkvou. Hnacka chvalabohu ustupila. No vcera rano sa vykakal a jeho stolica mala svatlozltu farbu ako horcica a vzdy to bolo s primesou krvi. Zlakla som sa. Zase som s nim isla k veterinarovi. Zase mu predpisal len streptoftal. A ta krv je preto ze mu praskla cievka ze lebo tlaci. Vravim ci nema dake parazity alebo co. A on ze tak mu dajte tabletku. A vravim co ta svetla stolica? To bude z tej ryzi a mrkvi. Ale on to jedaval aj pred ty a nemal zltu stolicu.
Inak je to Aljassky malamut. Predchadzajuca majitelka ho krmila zvyskami z jedalne