Napiste mi prosim nazor na to to

Príspevok v téme: Napiste mi prosim nazor na to to
Lenka55555

Brat ktory pije kazdy den dve plechovky piva a ked moze tak s kamaratmi ide pit vodku a podobne ...co je 1-2 krat do tyzdna ..Cez prazdniny skoro kazdy den co moze po veceroch ... ma 40 rokov...je rozvedeny ...deti ma jeho ex manzelka ...jeho 17 rocna dcera uz ma decko s talianom .... .....Ma nazyva alkoholicka ...Podotykam vypijem si maximalne raz za mesiac ....a ked pijem tak tak ako moji rovesnici v piatok vecer ze sa odviazu ...Mam 21..
Nazor ?

kafe

ja sa v tom trošku strácam. S čím vlastne potrebuješ poradiť? Brat je doma dva týždne a tri mesiace preč. Takže ti môže byť u riti čo povie, zadre, či pije alebo nie.
Že ťa mama psychicky deptá ti neverím, lebo prvotne tu riešiš brata s ktorým sa vidíš 4x do roka, nie mamu a jej každodenné správanie. Mimochodom, mama ťa živí a bývaš u nej. Takže kľud, tichučko šúchaj nohami a buď za mamu vďačná.
Či školu dokončíš alebo nie je jedno. Je toľko nekvalifikovanej práce, dobre platenej, že si môžeš vyberať a žiť si ako prasnica v žite. Ale pre budúcnosť je vždy lepšie si tú strednú spraviť, aby ťa to nebrzdilo ked by si sa rozhodla časom pre nejakú nadstavbu, prípadne štúdium v zahraničí. Dokáže to zbytočne skomplikovať život.

Victory

on má prázdniny????
" Cez prazdniny skoro kazdy den co moze po veceroch ... ma 40 rokov.. "

..je to jeho život,... ty si svoj zariad ako tebe vyhovuje.. každý má tak ako si zariadi...

Preteba

Problémy by sa mali riešiť, nie pred nimi utekať. Alis má pravdu, pomôcť môžeš len, keď dotyčný chce pomôcť.
Život nie je len o peniazoch, aj keď ich treba. Najdôležitejšie sú pre každého vzťahy, od toho sa vyvíja všetko.

Aliss

Suhlasim, problemy druhych by sme mali riesit len ak sme o to poziadani. Je to dospely muz, mozno musi padnut na dno, aby sa uvedomil. Akoze rozhovorom s nim nic nestratis, ale musi najma on chciet zmenu. Pitim zahana samotu, problemy....mozes sa s nim porozpravat, ze mas o neho strach a ci s tym nieco nechce robit. Lebo sancu byt stastny ma kazdy sam vo svojich rukach. Ale ak on nie je na zmenu pripraveny, vela neurobis....

fullhd

Tu v zahranici je dolezite aby si vedela,ovladala nejake remeslo,obor.
Bud si casnicka ,kucharka,podkladnicka v kaufe,lidli,netto,recepcna.... alebo nieco podobne a trochu nemciny.
Jednoducho nesmies makat za pasom,vo fabrike.
Nemec sa ma spytal ze co viem,ja som odpovedal ze som WIG/MAG zvarac.
Na skolu sa ma nikdo,nikdy nespytal namiesto toho mi podal majster zvaracku a povedal,ukaz co vies.
Teba sa tiez spytaju ze co vies,co im odpovies?

Na skole moc nezalezi skor je to o tom ci nieco vies.
Nemozes mat 3000 e na mesiac ak budes makat v masokombinate.

Lenka55555

Len ja maturujem az o dva roky ....kedze som dva roky robila sietovy marketing a myslela som si ze v dnesnej dobe mi je maturita na nic.... je problem ked nezmaturujem ,vykaslem sa na to a pojdem rovno do zahranicia ? Robim hotelovku cestovny ruch....alebo mam prezit este dva roky doma? .....ten moj brat robi v zahranici ....a chodi tu na dva tyzdne kazde tri mesiace .... ale doma mam este matku ktora ma stale buzeruje a psychycky depta ...

Fullhd

Dokonci strednu a chod pracovat do zahranicia.
Tu nasetris na vysku,auto...alebo mozes spravit skolu tu ako moja teta.
Dnes robi vrchnu sestru a prisla tu po revolucii na starej hnusnej hrdzavej skode.
Na miliardu percent hned zmizni.
Aj mladsiu sestru sem lanarim.
Ona studuje zdravotku a po skole by mala nastupny max 600 €.
Tu v kauflande ak potiahnes sobotu aj nedelu mas 2000 €.
Urcite chod von.Ani nevahaj sakvidis co sa robi na sk.
Nepocuvaj niekoho kto robi na 3 zmeny vo fabrike a ma cely zivot strach.
Ak chces napis mail ja tu aj segre vybavujem fleka ...len caka kedy zmaturuje a sup adios.

Lenka55555

Aj mi to napadlo ked som to pisala .....ze najlepsie je sa odstahovat ale mala som prerusene studium a teraz si dokoncujem strednu ...cize nemam kam ..a ani na intrak ...byvam par metrov od skoly ....cize som vyšachovana ...poraď

Fullhd

Nema zmysel riesit jeho problemi.
Ty najlepsie spravis ak od takych ludi odides a nebudes zbytocne do toho strkat nos.
Ver mi pomahat je zbytocne.Otec pije a najlepsie co som spravil je ze som si zbalil kufre a sup 1300 km daleko.
Nema zmysel im pomahat,pomoz sebe.