Spanková Paralyza

Príspevok v téme: Spanková Paralyza
Slavo1288

Dobrý deň , mám 17 rokov a stala sa mi taká dosť desivá vec .. Volá sa to vraj Spanková paralýza keď som o tom kamarátom hovoril .. Tak mi povedali že je možnosť že som mal spankovú paralyzu pozeral som že čo.. Začali vyprávať že ako to prebieha tak mi to všetko sedelo hneď som začal čítať články že ako s tým bojovať.... Vlastne to prebiehalo tak že som si ľahol klasika idem spať... A v tom štádiu zaspávania aklni neviem ako som sa dostal do Paralyzi bolo to rychle... Asi som zaspal a hned som sa zobudil v bezhybnom stave... Fungovalo iba vnimanie... Jedno je čudné mnoho luďí ma pocit že ja niečo s ním izbe ... Umňa je to inak ja ten pocit nemám... Počujem zvláštne zvuky... Hlasy ktoré hovoria moje meno ... Napr. Sestra hovorila moje meno nemohol som odpovedat... S toho sna si pametam vsetko len koniec nie.. Viem sa z toho ale rychlo dostat... A to tak ze si poviem ze to je len blby sen a zacnem ako keby (rozcvicovat koncatiny) najviac prsty ... Mne to pomaha ... Takze tolko k tomuto dufam ze som pomohol