Meskanie menstruacie

Príspevok v téme: Meskanie menstruacie
Furik06

Ahojte! Meska mi menstruacia uz 10 dni. Meska mi sice prvykrat, ale prave preto ze dodnes bola stale presna ako hodinky, ma to strasi. Poslednu dobu som casto nervozna koli skole a v ten den ked som ju mala dostat, mi prislo zo vsetkeho az tak zle ze som skoro odpadla. Tiez som zhodila asi 8 kg od leta, ale to postupne takze to ako pricinu nepredpokladam. Len mi povedzte, ci je to vpohode (len koli stresu) alebo by som sa mala zacat bat? A hlavne, co by som mala robit? Da sa menstruacia nejako "privolat"?
17 rokov, 53kg, panna

nicollette12

Tak pokial si panna tak ako pises tak tehotna urcite nebudes-to len tak aby si si to nahodou nemyslela.... a to meskanie moze byt aj z toho stresu ze stale riesis ze ti neprisla a stale sa tym zaoberas a sledujes sa..... tak prestan s tym, lebo cim viac stresujes tak tym dlhsie ti ani nepride.... ak prestanes stresovat tak ak by ti neprisla ani vtedy tak chod ku gynekologovi.... ale ja by som pockala do dalsieho cyklu a ak ti nepride ani ta dalsia menstruacia tak by som sla k tomu gynekologovi urcite

Victory

ked si v strese tak je to normálne, pokial si panna, tak nemáš čo stresovať, kúp si medovkový čaj na ukludnenie..
a treba dodržiavať pitný režim - k tým závratom...