mam strach

venuša

KLER!Ak uzijes Postinor,menstruacia ti pride hned po tom,aj ked si ju mala naposledy napr.iba pred tyzdnom.Radsej si kup tehotensky test.HAW,ano,ak vzdy tak stresujes pred menstruaciou,tak si radsej daj predpisat horm.antikoncepciu.A budes mat po probleme.A vyhodou je i to,ze ti menstruacia vzdy pride naden presne.

kler

AHOJ,CHCEM SA OPYTAT CI MOZEM BYT TEHOTNA,MALA SOM NECHRANENY STYK A BOLA SOM PANNA AKA MOZE BYT PRAVDEPODOBNOST ZE SOM TEHOTNA AK SOM DOUZIVALA 2 TYZDNE PRED STYKOM ANTIKONCEPCIU,UZIVALA SOM JU 3 MESIACE, A ASI 48HOD.PO SOM UZILA POSTINOR? MALA SOM AJ MENSTRUACIU ALE SKOR AKO SOM MALA MAT A NEVIEM CI TO ZAPRICINIL POSTINOR ALEBO TO BOLA NORMALNA..

gaba

Pre sandra5.pozri, ak mas nad 18 tak sa nieje coho báť. Ja som v 5 mesiaci a poviemti ze zazivam najkrajsie dni mojho zivota.

sandra5

ahoj poradte mi prosim ....vzdy ked mam sexualny styk bojim sa ci neotehotniem ....moze sa stat ze aj ked dostanem menstruaciu ze som tehotna???a mozem otehotniet ak pouzivame kondom ale pred vyvrcholenim ho vytiahne?DAKUJEM

žabka1

olivia, ak si tehotna, citi sa presne tak, ako keby si mala dostat MS. U väcsiny to su naliate a bolestive prsia, bolesti v podbrusku, prip. aj necista plet. Urcite nie divne pohyby (pohyby babätka citis az okolo 20 tyzdna tehotenstva (nie 6-7 mesiac, vsak ostatni premudri o)) a brusko rastie uz po tretom mesiaci, niektorym o cosi neskor, ale chuduckym vidno aj skor.

olivi

Ale mne netreba na WC.Sak taka blba nie som,aby som nevedela ze mi treba kak. Ked ja sa citim taka jak naliata vodou v bruchu

zajo

dievca neviem kolko mas rokov ale ked mate kondom a on ho vytiahne predtym ako sa spravi tak otehotniet nemozes.a ked sta mali styk bez ochrany a ty dostanes menzes tak to neznamena ze niesi tehotna.menzes mozes dostat niekedy az do 4 mesiaca porad sa s lekarom alebo maminou