mam strach

kupelnik

3 tyzdne??? sibe ti???
brusko raste po 5 mesiaci ak sa mi dobre zda...
a pohyby hm??? skus na zachod to pomaha...
kopat moze tak 6-7 mesiac

olliviaa

Caute.Prosim napiste,ci mozem byt tehotna.lebo som mala sex asi pred 3 tyzdnami,ale pritel mal kondom,ktory sa nepretrhol a navyse sa do mna ani nevystrikal ani ma nijako svojim ejakulatom ani vytkom nezasiahol.Bojim sa toho,lebo citim take cudne pohyby v bruchu,kt sa i tolinku zväcsilo.Kramy mi meskaju asi 2 tyzdne

lenusienka

naje to normalne, ze kazdy sa boji otehotnenia(ti, ktori neuzivaju HAK) a kondom by sa nemal davat prec pred vyvrcholenim, ved na to tam vlastne je, aby zabranil vniknutiu spermii do maternice a ich spojeniu. takze pozor na to, a kondom nie je 100%- vzdy moze prasknut a preto ho stale skontroluj. ale poradila by som ti hormonalnu antikoncepciu, to stoji za to, a nemas sa vobec nicoho obavat.papa

slušná žena :)

Ja by som ešte dodala, že áno, môžeš byť tehotná, aj keď odstaneš menštruáciu. Slušný muž Ti poradil veľmi správne, pri kondóme je vždy oveľa väčšie riziko, ako pri užívaní antikoncepcie.

slusny muz

Ahoj! Pre Teba bb bolo asi najlepsie uzivat hormonalnu antikoncepciu (HAK), alebo naplaste, resp. hormonalne kruzky. Patria medzi najbezpecnejsiu formu antikocpecie. A urcite uz nebudes mat taky strach z otehotnenia.
Ak pouzivate kondom, mala by si ho potom skontrlovat ci nieje nikde pretrhnuty, alebo inak poskodeny.
Vzdy existuju ale aj tzv. tabletky po (Postinor), ktore dostanes v lekarni aj bez lekarskeho predpisu a ktore sluzia predist nezelanemu otehotneniu.