Post orgazmická choroba???

Príspevok v téme: Post orgazmická choroba???
foxik

Ahojte. Chcel by som sa spýtať kde na Slovensku by sa dalo zistiť či človek trpí alergiou alebo lepšie povedané tvorením protilátok proti ejakulátu. Volal som do gyn-fiv.sk a tam ma odbili že takéto veci mám riešiť s alergológom alebo urológom ale na stránke majú pritom, uvedené aj vyšetrenie zvané "Stanovenie prítomnosti protilátok proti spermiám v ejakuláte". Zaujímam sa o to preto lebo či už po sexe alebo po masturbácií zo mňa ako keby odišla životná energia, cítim sa unavený, niekedy mám rozmazané videnie, "brain fog", som podráždený a hlavne patetický čo som nikdy nebýval a hlavne nejaké tie problémy s pamäťou ...pocitujem to už dlhšie ale konečne som našiel čas sa o seba zaujímať a prišlo mi že teraz sú prejavy intenzívne ...momentálne už druhý deň abstinujem, lenže príznaky môžu odznieť až po dvoch týždnoch a v niektorých prípadoch aj dlhšie .... aby ste mali predstavu o čom píšem tu je krátky článok v slovenčine magazin.centrum.sk a tu z US vládne stránky ktorá je databázou ochorení www.ncbi.nlm.nih.gov .... proste chcem len vedieť kde sa dať vyšetriť na tú "alergiu" či ako to nazvať aby som mal kľud a vediet to liečiť resp. utlmit príznaky ...