Pre nikoho niesom dost dobrý

Príspevok v téme: Pre nikoho niesom dost dobrý
sam114

Ahojte.Neviem sice ani ako začať,lebo je toho na mna strašne veľa.Veci sa majú tak,že mám 19 rokov,a som uplne na dne.Vsetko co robim skonci tak,ze to bud dokaslem alebo z toho spravim este vacsi problem.Bolo to tak od malicka,ale skor som si to tak neuvedomoval a bolo mi to viac menej jedno.Stale som bol ten tichy chlapec ktory ma len hrstku dobrych kamaratov.Nikdy som sa s dievcatami moc nebavil,maximalne tak so spoluziackami este na zakladnej skole.Ked som isiel na strednu tak sme sa prestahovali z mesta a ja som v podstate stratil aj tych malo kamaratov co som mal.Ale ako roky na strednej ubiehali tak som si nasiel novych priatelov a partiu,a bolo mi lepsie.No stale som sa nebavil s dievcatami a to ma strasne uzieralo.Este podotknem ze na strednej sme v triede 26 chlapcov.Citil som sa strasne osamelo a este k tomu som mal 18 a stale som nemal ani len dievca,no ostatny uz mali za sebou kopu vztahov a aj sexu.No ked som bol v najhorsiom tak mi kamarat povedal ze sa pacim jednemu dievcatu a ze ci by som nechcel sa s nou zoznamit.Samozrejme ze z mojej zufalosti som povedal ze jasne,ze to aspon skusim.No a tak sme sa stretli a videl som na nej aka je do mna zamilovana.Postupom casu sme sa dali aj dokopy,a ja som mal konecne pocit ze moj zivot konecne napreduje tym spravnym smerom.Strasne som ju miloval,aj ona mna,ale ja som bol strasne hamblivy a jej to vadilo.Stale mi opakovala ze s nou mam nieco robit a ze mam byt k nej viac zly ako dobry,no ja som nechapal co po mne vlastne chce.Vydrzala so mnou 3 mesiace,a hrozne ma lubila ale trapila sa preto aky som k nej bol.Neskor po rozchode mi povedala ze to bolo kvoli tomu ze som sa spraval ako dieta,ze som ju nechytil ani za zadok ani nic...teraz uz chapem co po mne chcela ale je neskoro,ja ju strasne milujem a chcem aby bola ona moja prva a chcem aby sme boli spolu.Viem ze tento krat by to bolo ine,lebo som pochopil co som robil zle,ale ona mi vravi ze stale ma ku mne city ale ze sa boji ze to bude take iste a ze sa budeme obaja opat trapit.Teraz sa citim este horsie ako pred tym ako som ju spoznal,pretoze vidim aka som v skutocnosti nula.Bojim sa ze co ak pride zasa nejake dievca a ja budem robit to iste a dopadne to zasa tak.Nemam uz ziadne sebavedomie a zivot zvacsa travim v depresii a v uzkostiach.Chcem ist na vysoku do Bratislavy ale neviem ci sa zvladnem sam o seba postarat.Neviem ako bude moj zivot vyzerat...chcen byt len ako ostatny a uzivat si zivot,vstavat rano bez depky...chcem mat to dievca a tesit sa ako ju zasa uvidim,chcem v zivote aspon nieco dosiahnut...viem ze cely tentk moj text mozno nedava az taky zmysel ale chcel som sa len z toho aspon trochu vypisat,a poziat o neaku radu.Vdaka

Lollka

A okrem toho ako decko sa sprava ona. Na vztahu treba pracovat a nie ze nieco jej vadi, ziadna komunikacia, najskor sa s tebou rozide a potom ti oznami ze je to preto ze si ju nechytil za rit. Tak ked to chcela mala to povedat, nemoze cakat ze vies citat myslienky a dovtipis sa vsetko co chce. Takto jej ziaden vztah nevydrzi a bude striedat chlapov jak ponozky, lebo teraz si mozno najde takeho co ju chyti za rit ale bude jej na nom vadit nieco ine a nepovie to a hned sa rozide. Ty si este prejavil snahu na tom vztahu pracovat, ked si sa konecne dozvedel co vlastne chce, chcel si jej to splnit. Madam nema zaujem lebo urcite by to nebolo jak ona chce. Samozrejme, jednoduchsie je hladat nejakeho ineho a raz snad stretne takeho co vie citat myslienky. Ty mas sancu mat raz pekny vzrah lebo prejavujes ochotu na nom pracovat, to ale musis stretnut zrele dievca. Z takychto typov jak je ona nevyberaj.

Lollka

Moj priatel ma nikdy nechyta za zadok a nie je ku mne zly a za nulu ho urcite nepovazujem. Skor mi nepride v poriadku to co ona po tebe chcela. Za par rokov ked bude mat skusenosti so zlymi chlapcami si bude buchat hlavu o stenu ze neostala s tebou. Ty hlavne zostan taky aky si, dievca ta musi mat rado takeho aky si. A ver ze taku skor ci neskor stretnes. Ak chce toto dievca zleho chlapca co sa k nej bude spravat s despektom a bude ju mat len na sex nech si takeho najde. Este na teba bude spominat.

samozrejme

jednoducho chcela aby si ju chytil za rit, oprel o stenu, roztrhal jej veci a pretiahol ju... dievčatku šibe z hormonou, tak ako aj tebe...
svet sa nekruti len okolo muza a zeny...
chceš ísť na vš, tam sa potrebuješ sustrediť na učenie, tak na čo riešiš dievčatá....
nájdi si radšej brigádu a tam venuj svoju energiu... ked budeš zavretý doma a revať do vankúša tak sa nenaučíš komunikovať s ludmi, dievčatami...

Kontrol0r

Teraz som bol po práci na bike si prevetrať hlavu a cestou som tak nad tým premýšľal.

Predstavil som si ak by som mal priateľku - čo by som s ňou robil, veď sa nedokážem poriadne ženám ani pozrieť do očí. Na čo by to bolo, len stres a strach. By ma hneď kopla do riti, takého zamrznutého človeka.

Veď mne je vlastne dobre. Robím veci čo ma bavia a mám kopec priateľov, ktorých mám rád. Jedna rada pre teba športuj, nebudeš mať žiadne depresie, ja som si užil dnešný krásny teplý večer na bike za mestom. Prišiel som teraz domov plný energie a je mi jedno že ma nikto nechce. Nesmieš sedieť doma zamestnaj sa vecami ktoré ťa bavia to je ta správna cesta von z depresie.

Áno človek je nastavený biologický tak že potrebuje niekoho a s pribúdajúcim vekom ta potreba vzrásta, ale to neznamená že ak som nemal to šťastie byť pre ženy príťažlivým, že nemôžem byť šťastný.
Cítim sa fyzický dobre a to je hlavné. Drž sa a veľa síl. :)

Sunset

Nájdi si homosexuála nebudeš mať čas sa obzerať po ženách.Homosexualita a nuda tak to potom vyzerá.Že ti po pätdesiatke kvalitne jebe.Žiť pod jednou strechou s rodičmi a ani homosexuálny vzťah.Prečo radíš druhým keď ty nie si dokonalý a prečo nemáš ženu.
Ty si ten dobrák?

Kontrol0r

Do veľkej miery sa v tvojom probléme vidím, len s tým rozdielom, že ty si to ako tak prekonal a mal si dievča. Ja som to nikdy neprekonal a nikdy žiadnu nemal. Mám panický strach zo žien, ale len z tých pre mňa atraktívnych. Nedokážem s nimi riešiť nič osobne a nič kde sa prejavujú emócie. Napríklad ani popriať kolegyni k narodeninám. Ale už mi to nevadí, robím čo ma baví a nebudem sa zbytocne trápiť.

Cliattsi

Ahoj. Krasny príbeh. Ja viem, že to slovo krasny nie je moc na mieste, ale pripomenulo mi to veľa vecí z môjho života.
Ja by som ti odporučil jednu vec - pozri sa na videá Michala Kopeckého. Ten ťa zaučí, čo a ako. Ibaže si myslím, že tá hanblivosť by mohla byť aj prekážka. Lebo on hovorí o tej hanblivosti, že sa to dá prekonať, ale každý z nás má svoje medze. Ja tiež som hanblivý. :) Ale ty ešte môžeš popracovať na sebe, držím palce
www.youtube.com

A depresia moze dost ovplyvnit aj tvoju snahu a uspech v tomto smere. Skus sa naucit aj v samote zvladnut tu depresiu, poracovat na sebe. Az potom by som ja isiel do vztahu.

A okrem toho-s depresiou studovat vs to je obrovka zataz.
A pocas presie jedna dolezita vec - kontroluj svoje tuzby a pokus sa ich utmit, lebo to ta bude dostavat este do vacsich depresií. Lebo to,po com tuzis nemas, a mozno uz nebudes mat. Aby si nebol sklamany. Je to moja skusenost s depresiou.

samxis

Mozno nebola chyba v tebe ale v nej, skus sa nad tym zamysliet aj tak. Neviem preco sa inak tak podcenujes, preco by si to nemal v Bratislave zvladnut aj sam. Postav sa na nohy a zacni zit a hlavne si zivot uzivat, nie len ho prezivat. V tom je podla mna tvoj najvacsi problem

nicollette12

A ktomu, mne nepride ona tiez nejaka vyspela, skor mi pride este viac detinska, kedze sa s tebou nevedela ani normalne porozpravat a povedat jej co jej prekaza a slusne ta poziadat o to aby ste to spolu napravili.... lebo vztah je o dvoch, tam musia chciet obaja... a ak chce nejakeho perverzaka co ju bude vkuse obchytkavat tak nech si takeho najde....

nicollette12

Tak to dievca mi nepride v pohode ked ta zevraj strasne milovala ale rozide sa s tebou kvoli tomu ze si ju nechytil za zadok... podla mna ta az tak noc nemilovala, skor s tebou nechcela byt alebo to chcela iba vyskusat ale nemala zaujem potom tak sa vyhovorila na to ze sa chovas ako dieta... a teraz ta este mota ze ma k tebe city ale zaroven si mysli ze sa budete navzajom trapit..... toto by ti nenapisalo dievca ktore ta naozaj uprimne lubi.... ty si si to zrejme domyslel lebo po 3 mesiacoch sa neda milovat.... asi potrebuje nejakeho skusenejsieho ale nevychadza jej to tak zatial ta mota aby si ta potom mohla omotat okolo prsta neskor a vyuzit ta lebo vie ze ty pockas a nikoho ineho si nenajdes.... na to davaj velky pozor, lebo niektore zeny su taketo...