Elektrosoky

Príspevok v téme: Elektrosoky
niw

Ahoj, mal by sa otazku pre ludi ktory podstupili elektrosoky. Ako je to s vasou pamatou? Ja som uz viac ako 7 mesiacov po elektrosokoch a nepamatam si obdobie par mesiacov pred a obdobie pocas elektrosokoch. Cital som ze vypadok pamate mal byt omnoho mensi a tie spomienky sa mali vratit ale ja si takmer na nic nespominam. Tak ako to mate vy?

niw

Faith Healer : Robili ich v Bratislave na Antolskej na psychiatrickom oddeleni. V Zaluzi som bol len na doliecovani. Trapi ma to lebo vela dolezitych veci som zabudol.

ECT : Si vedla jak ta jedla. Ja viem naco sa pouzivaju elektrosoky a strata pamati je vedlajsi ucinok a na to som sa pytal. Prosim nevyjadruj sa k temam ak nevies citat pripadne nemas cim prispiet. Usetris tak cas ludom ktory sa pytaju.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

ECT

Elektrošoky sa nepoužívajú z dôvodu aby vymazávali pamäť.Ale umožňujú lepšie a rýchlejšie účinkovanie liekov napr.pri schizofrénii bipolárnej poruchy ocd mániodepresiách a pod.Myslieť si a vedieť sú dva veci.Mať názor a mať pravdu.