Červené trhliny

Príspevok v téme: Červené trhliny
IgorM

Dobrý deň. Mam 17 rokov . Už dlhší čas ma trapia červené trhliny na obidvoch vnútorných stranách stehien. Začalo sa to prejavovať minulý rok v apríli. Vznikli tam napuchnuté červené vačky po čase zmizli. Avšak zostalo to asi zaparene . Odvtedy sú stehna zaparene a v zahyboch sú rovné čiary ktoré sa raz zahoja a potom sa otvoria. Používam sudocream . Nejaké rady ako sa toho zbaviť? Obmedzuje ma to hlavne v športe. Ďakujem vopred za rady

Tyia

Taketo trhliny ma aj moja starka :) v zahyboch koli tomu ze je viac pri tele a tym padom sa jej koza o kozu obtiera a trha, tak je to asi ocividne aj u teba :/ ale asi pred polrokom zacala pouzivat tento sprej a krasne jej to vsetko zahojilo dokonca aj prelezaniny! Takze to je uz nieco, ozaj ho odporucam, no potom ho uz prestala objednavat si ked sa jej to napravilo a zacala pouzivat sudokrem no aj dnes som si vsimla ako jej to zase zacalo velmi krvacat takze sudokrem neodporucam!! Ps:a inac pred tym ako zacala pouzivat ten aloevera sprej tak tiez pouzivala sudokrem a mala to v katastrofalnom stave :(ozaj odporucam velmi:)