davali ste si niekto robit LTT testy na boreliozu do ZILINY?prosím odpoved

Príspevok v téme: davali ste si niekto robit LTT testy na boreliozu do ZILINY?prosím odpoved
mikrovlnka

prosim, dali ste si niekto z vas, robit testy LTT na boreliozu(tie specialne)predpokladam,ze ako samoplatci do ZILINY? vraj tam to jedine robia, ale mne vysli komplet negativne, a u lekara mi WB vysiel pozitivny. Takze mam zmatok.
Ci tie testy vobec robia dobre- robili vam ich a vysli vam aj pozitivne? v tej Ziline?alebo kazdemu vysli negativne?
A prosim, kolko ste boli od bratia ATB
nasledne na to, som si dala robit testy v Ostrave v Agel klinik- tiez ako samoplatca, na boreliu sensu lato aj s anaplazmou, vraj vysetruju aj borelu, tiez vysli komplet negativne !!
A na zaklade toho mi aj tak dal infektolog VMT lieky na mesiac Zase ( uz som troje brala samozrejme ), tak co mam robit ?COmu verit?Mate skusenosti ci uz s tou zilinou,alebo ostravou?dakujem

Robo2019

Zdravím,

Mne robili LTT testy v BA v BCB. Všetko som mal pozitívne.
Kde presne robia LTT v ZA. A koľko stoji napr Borelioza?
Tiež neviem do akej miery im môžem dôverovať.

mikrovlnka

René ja som si myslela,že tie testy budú lepšie- preukázeteľnejšie, čo mi teda je, chcela som vyvrátiť akoby sama sebe,že tu boreliozu mám.:(Lebo ja tu chorobu mať nechcem,a som si istá,že mne ju kliešsť nezaniesol(nemala som ho dlhšie ako pár hodín, som na to háklivá),musím ju mať z nejakého komára,alebo z ovada,alebo čoho. Kliešť pochybujem, nikdy som ho nemala viac ako 12 hodín cca, ale nie viac 24 hodín. A to znaená, však sim skeptická,ak sa aj teraz vyliečim, nahodne, tak čo ,príde komár nejaký v lete, pokúše ma,alebo nedajbože kliešťa zas schytám a mám to znova?:(
Ved to vyliečenie je prakticky nereaálne:(
Dlhobobé atb ja neschvaľujem. Lekári sa mi síce nevedia vyjadriť nikto, (navštívila som viacerých odborníkov)ani len k tomu,či to reálne mám,tú chorobu- vraj príznaky NEMMAM :D
až na to, že som stále chorľavá, unavená, bolia ma klby, mam stále zapálené hrdlo, problémy s ladvinami, očami a taktiež nevysvetľitelne bolesto svalov a lýtok, krče v tele a brnenie v lavej ruke.
Tak sa teda pýtam, čím si to môžem vyliečiť, pdoľa Vás? ako ste to liečili vy?Prosím poradte,- ak chcete dám vam aj mail, nemusíte písať verejne.ALe ja nutne potrebujem pomoc :( lebo cesta antibiotík, vidím, a cítim,že ide do pekla.

Rene1337

Podla testov ano. Zbytocne ste vyhodili peniaze na ltt a zvysok.
Na.vasom mieste by som nesiel ani do doxyciklinu ten sa na klinikach dava este.s jednym atb intravenozne. Samotny oralny neviem ci sa nieco zmeni ked davaju plne protokoly atb a moc sa to u ludi neposuva. Skuste uplne vysadit kym odzneju antibiotika v.tele. probiotika po atb sa obnovuju dokonca az okolo 8mesiacoch tym nemyslim dobit si ich probiotikami z.lekarne tam ich je zalostne malo. Skuste celkovo zmenit zivotospravu. Borelioza je na dlho co vsetko treba urobit pisem o tom vela. Dr durovskej sa nevyjadrujem nic proti nej nemam ale myslim ze tam u nej v klinike zabudli na hlavnu myslienku toho celeho. Dlhodobe protokoly atb neodsudzujem ale osobne si myslim ze su aj ine cesty a efektivnejsie bohuzial na cz a sk pomery moc nerealne a tak isto aj pri vedomostiach lekarov velmi zalostne. Ked napriklad vas lekar.sa.k vasemu western blotu a elise nevie.ani vyjadrit a.obhaju sa na skizene reakcie a ze vlastne ani LB. Nemate aj ked igm mate.
Poznam pripady kde mali zakliestenie a nemaju ziadnu pozitivu ani jeden z.danych testov proste vsetko v norme ani protilatky. A taky pacient ma naozaj velky problem vysvetlit.lekarom ze.od.ustipnutia ma problemy ked vsetky testy ukazuju negativu dokonca aj lumbalka potom su lieceny alebo evidovany ako psychiatricky pacienti.

mikrovlnka

Rene
myslite, ze mam boreliozu,podla tych testov?
nechapem poto naco robia LTT aj v strednej europe,ked to nevedia spravne diagnostikovat, ved pristroje by mali byt nomalne a dobre,ked uz na to maju licencie:(
WB je pozitivny,to je pravda, ako vy ste porazili boreliozu? Mozete mi to prosim napisat? Mne je po atb nedobre :( a dlhdoobe protokoly prakticky nesmiem- kedze uz pri obycajnej monoterapii dva tyzdne duomoxu mam obrovske zdravotne- zaludocne potiaze, tak to nehrozi u mna :( nejake tie ich protokoly, co dava DR. Dur. v BA, to by bola samovrazda.
cesta do pekiel,
ale rozmyslam nad tym doxycyklinom,ze si aj tak h odam,aspon na dva tyzdne, a potom s tym prestane , na pol roka, spravim testy v lete,ako som na tom a uvidim,ci mi to teda zabralo,alebo nie...Ale neviem, ako to uz riesit, ja mam (asi !z tej ) borely mnoho zdrav. problemov, ktore nejdu len tak - stále zapaly, problemy s imunitou, vypadane vlasy, neustale zapaly hrdla,a pod. ja neviem,co uz mam robit :(

Rene1337

Podla.tych testov ano mate. Len na vasom mieste by som vysadil atb a dal pokoj kym sa neobnovi kedze ste uzili dost tych arb ktore nahradzaju z casti imunitny system potom budete bojovat uz z olsabenou imunitou a to co mate su vedlajsie ucinky atb. Stroje pre.madarsko,cz,slovensko,polsko su podstate tie iste najcitliveksie.maju v nemecku borreliose augsburg centrum kam ich posielaju aj ludia zo slovenska ceska polska, borelioze.sa venuj dlho a dlhodobe protokoly atb nezavrhujem len je to riziko ktore vela krat zabere 2z10. Radsej by som sa vybral prirodnou cestou bohuzial je to tazka kapitola ak Lb sa nezachyti hned v prvotnej faze.je s tym velkym problem. Ja osobne som mal BB takze.viem presne co toto ochorenie obnasa. Moj osobny nazor ze sa treba sustredit iba na imunitu. Ta sama vie najlepsie ako sa branit. Skusal som aj atb,aj rozne alternativy aj zahranicie vyhodil som za tu chorobu vsetky dostupne prostriedky. Je to chemicka zbran bez srandy. Skuste vysadit antibiotika a uvidite sama ako sa to bude vyvyjat chvilku potrva kym sa vam da do kopy.zaludok a travenie treba si odsledovat vsetky mozne veci ako zinok nie,magnezium iba intravenozne,kolagen tak isto je toho naozaj vela. Vitamin c nie askorbat, atd.
Na vasom mieste by som vysadil a nenasadzal doxyciklin ten sa standardne dava na zaciatku lekari samy nevedia diagnostikovat. Uvidite ci vam odzneju aspon nejake priznaky a.symptomy mozte sI robit kupele s mms to je vyborne na klby slachy. Je toho hodne. Ltt testomcja by som tu neveril nie ze by boli nepresne ale tu si ich ludia vobec nerobia ma to asi nejaky dovod.

mikrovlnka

Tak snažím sa zistiť, či ju mám,či sú vôbec tie testy dobré alebo sú nanič v tej žiline, a tiež či v ostrave su nanič -aj tam som si ich dala robiť v agel klinic, ltt stale negativne, CD bolo 112, takze je to na povazenie.
Elisa bola vždy hraničná, ale WB Pozitivne,ale IBA trieda IgM , vždy je IgG negatívne, (robili mi patkrat WB v priebehu roka a pol,)kedže to riešim už rok a pol. ZA tiež veľmi nedôverujem,tak som preto zašla do Ostravy robiť si testy,aele tie tiež vyšli negatívne z Ostravy, som myslela že v CR majú lepše prístroje a pod.
Ja som mala kliešta velakrat za život, problémy som však nikdy po nom nemala, a posledného som mala pred dvoma troma rokmi,ale nikdy som nemala o ňom prejavy, ziadne. A teraz neviem,či mám herx reakcie,alebo ma zbytočne štopajú atb ako hus.:/
Lieky v priebehu pol roka_: sumamed, doxybene, cefuroxim 3krat, ciphin, a teraz penicilín.
Príde mi to také, že čím viac jem ATB tým mi je horšie.
Alekár mi predpísal znova doxycyklín na 3 týždne. A neviem,či ho brť či nie,lebo po liekoch mi býva ešte horšie. Len o to ide, neviem,či je toherx či iba nežiaduce učinky ťažkých liekov.
výsledky zo žiliny - január 2018
b borelia osp mix- negativny
b borelia b31 lyzat- negativny
výsledky WB január- MArtin
p 41(0,4) OSpCBss (0,8) OspCbaf (0,8) OspcBga(1,0)OspcBsp(1,1)
Výsledky elisy MARTIN
anti borelia burg, igM elisa negativny
anti borelia burg- IgM elisa- hraničný
osspc p25 kda BA -Igm-pozit
ospc p25 kda bb-pozit
ospc p25 kda bg- negativny
p41kda bg negativny
Vise bd negativ

výsledky z ostravy február 2018
S borelia /hga BLOT IGG serum
ospb, p58, p41, p41bs, ospe, vlse ba, negatívne
borelia /HGA blot IgM serum
Vlse bA- negat.
zase všetky hodnoty,ako som napísala aj vyššie pri igG negativne.

rozpísala som to radšej všetko, prosím poradte, ako to teda so mnou je.podľa týchto výsledkov.dakujem

Rene1337

Elisa mate podstate pozitivnu lebo hranicna znamena pozitivna na to robili wb ktory je tiez
S_ospc 22 kda pozitivny takze na zaklade toho vam predpisovali do nemlata antibiotika ano ?
Vy ste si robili ltt cd ktore su negativne. Pride mi to ze sa snazite zistit ci mate boreliozu alebo to su uz herx z atb a neviete sa z toho vysomarit ci vam je zle z antibiotik alebo boreliozy ked ste mali elisu aj wb tak ako pisete boreliozu mate ltt v ziline by som nedoveroval, ono vela krat vyskoci pri borrlioze aj falosna pozitiva alebo opacne testy su nepresne a pri uzivani atb matuce. Vela ludi ma igm dlho aktivne a igg by mali tiez klesat po case problem je v tom ze vela krat aj po ustipnuti neukazu ani igm ba dokonca ani igg aj takych poznam. Ake antibiotika ste uzivala? A od zakliestenia problemy pretrvavaju asi predpokladam.
R.

mikrovlnka

Rene dali ste si ich robit do ZA aj vy??
Prosím Vás o odpoveď.

ELISA- hraničná v IgM
WB-IGM pozitívny, IGG negatívny
LTT v ŽIline- negatívne komplet
CD57- 112- tiež v ZA robené

A Následne testy v Ostrave v Agel
LTT- borelia b. sensu lato - Negatívne vo všetkých ( na pol A4ky riadkov) všetky NEGATIVNE.

lekári mi však predpísali aj tak liečbu opätovne /po x týkrát ) mesačnú na vyhubenie borely.

Neviem sa z tých testov vysomáriť.

Je možné, že v ZA ich robia nejako chybne? Máta ma ten WB pozitívny, opakovane vychádza v IgM pozitívny. Vo všetkých tých- oscp či v čom. Všetky riadky pozitívne.