Mate sa radi?

Oliveris

Ja sa nenávidím. Som vážne jeden z najškaredších ľudí minimálne na Slovensku, k tomu hlúpy a neschopný vykonávať v podstate žiadnu prácu. Čakám len na smrť. To bude moje vykúpenie.

Reig

Nemam sa rada. Nemam v podstste ziaden dovod preco sa mam mat rada. Nie som pekna, nie som stihla niesom ani mudra ani nejak moc sikovna. Niekedy si fakt pripadam jak retard. To ze nepatrim ku krasaviciam by mi az tak nevadilo keby som mala aspon ako taky intelekt. Taka nula take nic, ale musim s tym aspon zit.

Nenavidim sa

Ja sa nenavidim. Som zbytocna na tomto svete a dufam ze moj biedny zivot skonci. Kiezby ho mozem dat niekomu kto umiera a ja by som zomrela namiesto neho.

lady_dianka

Ja sa mám rada, aj keď nie som spokojná s mnohými vecami od výzoru až po to, že si niekedy príliš púšťam hubu na špacír a občas sa mi kure*sky nedarí..proste robim take chyby za ktore by sa hodilo ma sfackovať :D
Ale mám sa rada, pretože som mnohokrát v živote prekonala seba samu, odhodlala som sa k veciam, na ktore som myslela že nemám, mam sa rada, lebo viem že mnoho ludí sa cíti pri mne dobre, viem si ich získať, mam super priateľov rodinu, ktorí ma tiež majú radi..jednoducho milujem život :)

TutanchámonxD

Ja sa nemám rád len pre jedinú vec a tou je, že mám 180cm výšku a 62Kg. Jednoducho mi vadí moja ženská váha :D Nemôžem si kúpiť čo chcem, pretože na moju postavu môžem nosiť akurát tak len veci veľkosti S. A taktiež sa neodvážim ísť na kúpalisko alebo niekde. kde je veľa ľudí a kúpe, pretože je z mojej postavy zle :D

tetulkaaa

Jedno je mat sa rad a vediet povedat nie, druhe je, mat na to povahu..ja sa rada mam, uvedomujem si svoje kvality, to čo dokažem, lenže vsetko to je len o teorii, prax je aka je...nedokazem sa pohnut z miesta, lebo neviem ako, mozno ked viem, tak sa bojim...viem ako by som chcela presne žit, lenže vzdy ma brzdil strach, neistota, to co povedia iní...rovnako tak mam problem odíst a nechat ludí, lebo bez mojej pomoci to budu mat tazke, pritom viem, ze odchod preč aspon na chvilu by mi velmi prospel