Môžem byt tehotná ??

Príspevok v téme: Môžem byt tehotná ??
lauriss

Ahojte mám 19 rokov brala som 4 mesiace antiku ale vysadila som ju nakoľko mi z nej bolo spatne a bola som z nej veľmi vyhadzana .. 2tyzdne po vysadení som mala nechránený sex s priateľom ale nespravil sa do mna len sa obávam lebo som čítala že aj z predejakuacnej tekutiny sa da otehotnieť po vysadení :/ máte s tým niekto nejaké skusenosti ? Ďakujem za skorú odpoved :)

nicollette12

Tak asi si dobre vedela ze si antiku vysadila, tak si vedela ze nie si nijak chranena a moze sa stat hoc co..... len si zisti ci si mala plodne obdobie, vtedy je najvecsia sanca aj vtedy ak sa chlap neurobi do vnutra, ale mala si nechraneny styk.... a teraz to aj tak este nezistis, mozes cakat ci ti pride menzes a ak nie tak vtedy by som robila paniku.... ale aspon mas ponaucenie... ak dieta nechces tak sa radsej chran a nemusis zazivat taketo stavy....

miroslava_d

áno môžeš byť tehotná
...kamaratke sa stalo to, že pouzivali len kondom a vzdy isli chvilu bez neho az pri konci si ho on nasadil...a bum tehotná...tvrdí, že to bolo určite z predejakulačnej...

debilneotazky

ked máš nechránený sex aj napriek tomu že okrem HAK existuju aj iné sposoby ochrany tak predpokladáme ze decko chces, si nan psychicky aj materialne pripravena aj s buducim oteckom... !