Bez menštruácie

Príspevok v téme: Bez menštruácie
Alicas

Ahojte, čo si myslíte o mojom probléme?
Mala som zdravotné problémy a pomerne dosť som schudla. Bolo to pred dvoma rokmi. Samozrejme, že menštruácia neprišla. Išla som minulý rok ku gynekologovi. Povedal, že musím byť trpezlivá a menštruácia sa vráti. Môže to trvať rok i viac. Vyvolávačku mi nedal, lebo vraj to by bolo len umelo vyvolané a radšej nech počkám. Pribrala som už na pôvodú váhu no menštruácia stále nič. Kázal mi prísť o rok. Tak tam pôjdem, len sa obávam, či to nebude mať nejaké fatálne následky,ked sa to neriešilo :(No mala som kopec aj iných problémov, tak sa to popri tom nejako neriešilo....no to je asi zbytočná výhovorka :(
Dovtedy som mala menštruáciu pravidelnú a bez problémov...

nicollette12

Okamzite zmenit gynekologa!!! To snad nemyslis vazne ze ta odpinkal ako keby sa nic nedialo.. minimalne ti mal spravit vysetrenia, zobrat krv lekar a urobit dalsie vysetrenia a zistovat preco ti ta menstruacia len tak zrazu neprisla.... ja mam dost...urcite trvaj na vysetreniach ale u ineho gynekologa, treba to riesit hned.... a keby sa ti nieco zistilo tak by som ho normalne udala, ze zanedbal lekarsku starostlivost....