Neviem sa ukludnit

Príspevok v téme: Neviem sa ukludnit
LALALI

Ahoj , rozisla som sa s priatelom, poznam ho 10 rokov Ide o jednu vec a to je ze mame kopu spolocnych priatelov mam ho stale rada srdce mi hovori ze je ten pravy aj ked sme sa rozisli no a ja kazdy den na fb vidim ako je vonku s holkami co sme spoznali spolu naraz pocas zivota ale vzdy s dievcatami.Velmi mi tie kamaratky chybaju ale nenapisem im lebo mam pocit ze s nimi nieco ma chce mat hoci oni nie Vzdy s nim zeny flirtuju aj moja sestra bola ako zmyslou zbavena ked som prisla s nim niekde to su take typy muzov co na nich zeny letia ci cim to je??Ako neziarlit a hlavne ako zvladnut ze kazdy den to vidim na fb ako s nejakou je na pive na party ze si uziva zivot a ja sa doma trapim s mamou nikde nechodim od rozchodu kazdy den placem preco je zivot taky a ako to zvladat lebo dnes som to videla zase dalsia kamaratka a on s nou s nimi bojim sa chodit na fb ze nejaka co poznam da ze je s nim vo vztahu alebo ze s nou ma deti.Teraz mam sa kamaratit s tymi ludmi chybaju mi ale vzdy sa od nich dozviem ze boli s nim a ja uz nemozem na mna kasle a mozno keby som napisala pride vonku ale iba tak na chvilu a zase pojde za kym chce zase za nejakou dalsou lebo on problem nemá..Nechodim nikde lebo nechcem chodit s ludmi co pozna aj on aby mi nebolo tazko lebo mam chut sa na neho pytat a teraz nechodim uz 2 roky von kvoli spolocnym kamaratom a skor aj kvoli tomu ze sa bojim pisat tym ludom ze ma odmietnu ze nepojdu zo mnou von a ja odmietnutie nedavam zlozim sa takze radsej nepisem ale ked vidim ze je niekde s nimi dostala som zavrat dnes teraz uplne mi bije srdce a nebiem co robit s tym...Mam ist do psychologa alebo co s tym??

LALALI

Bielytesak: Viem, ze treba ist dalej.Kazdy mi to vravi, len sa bojim ze nenajdem priatelov niesom v tom dobra, ja si odrobim v praci ale kolegov v praci sa nikdy nepytam co robia po praci.Skor som sa vedela zoznamit na ubytovni, byte podnajme.Bojim sa vsak ze pojdem do podnajmu a nebudu mi sediet ti ludia a uz ma clovek pracu a starym kamosom nechcem pisat a stretavat sa kvoli nemu lenze potrebujem to..Vzdy clovek potrebuje aj starych kamaratov ...Toho sa bojim.A dalsia vec ze moj volny cas v podstate nemam zaluby mala som ale casom ma prestali bavit a chcela som asi potrebovala deti uz.Starat sa o ne a tak.Lenze som vahala stale ci je ten pravy na to.Lebo jemu vadilo ze nepratam a mne zase ze fajci travu.Ale ostatne veci fajn ktore mi chybaju.On uz si vztahy zazil rovno povedal ze niesom ta prava.A ja som sa 8 rokov snazila pratat A nakoniec povedal nie.Ze ja to niesom.Dost to boli.A lepsie bolo vediet to po 2 3 rokoch.To uz by clovek mal vediet.A nie po 8mich....

giuseppee

a ty považuješ feťáka za "toho pravého" ??? normálna si? pochybujem,...

z takeho by si chcela mať manžela a otca (postihnutých) detí?!

zobud sa!

LALALI

Mitt: On sa rozisiel so mnou,nie ja s nim, hulil travu v zahranici dost vela a vlastne stale ked prisiel z prace riesil s kym zahuli a potom niekto dosiel na pivo k nam alebo ked nie tak siel opravovat bycikle.Do pivnice a ani nepovedal kde je.Proste som mala pocit ze ma ignoruje v zivote.Ja som netusila co mam po praci robit.Mohla som rovnako napisat kamoskam a travit cas s nimi lenze velmi som sa na neho upla nechapem akoby som sa bala ze ho stratim ked nebudem pri nom.Bol taky typ ze mal vzdy vela kamaratok a vzdy cely vztah mi vravel ze nevie ci bude so mnou lebo neviem dobre pratat a ked sme mali konflikt a chcela som sa porozpravat vyhybal sa tomu.Tak som sa len snazila a snazila a zabudala na svoj zivot.

Anonym_93436

Niekedy aby sme sa pohli ďalej v živote musíme nechať ísť ostatných svojou cestou a my musíme ísť tou svojou ...

Tak by som ti poradil , vymazať si všetkých a nájsť si nových kamarátov , hocikde vonku , knižnica , ja neviem niekde v parku atď , nie len v baroch a kluboch , to ani neviem či dokážem nazvať ''kamarátmi''.

Musíš sa postaviť sama , on po teba nepríde na aute a nezoberie ťa so sebou , má už svoj život a tak isto ho máš aj ty. Ak nechceš byť doma pri matke ktorá ti ubližuje tak sa prejdi von do prírody.

Je to ako nový začiatok , máš ešte život pred sebou tak si uži tie pekne dni a nekaz si ich myšlienkami ako on je na tom dobre , nemusí byť , môže sa tak len prezentovať no nikdy nevidíš čo je vo vnútri človeka.

Držím ti palce a prajem veľa šťastia aby sa ti darilo.

debilneotazky

v prvom rade ho vymaž z priatelov alebo zruš jeho sledovanie, aby ti na FB nevyskakovali jeho fotky na tvojej nastenke...

a chod von aj sama,.. či si nesvojpravna...?

v živote su aj horsie veci.. ako trapiť sa pre nejakeho chuja...

ked ste sa rozišli tak asi ten pravý nebol... to ti dojde časom...

najdi si nejake aktivity... to ani do práce nechodíš...? ked nikam nechodíš, a si doma len s mamou...? lebo inbak si neviem predstavit ako by malo decko 10 ročny "vztah"

LALALI

Vyberava: Ide o to, ze som uplne sama.Nedari sa mi najst si pracu tu na vychode.Ostala som doma z mamou a ona ma tyra, je taka diriguje vsetko vsetky kroky vsade kam sa pohnem.Neviem sa stade dostat.Jeho som uz z fb vymazala lenze tych kamaratov mame neurekom a oni stale nieco zdielaju fotky alebo len tak ze su v tskom a takom bare a daju tam jeho meno.Dovtedy prisaham nic take nebolo, teraz sa ludia hned chvalia ze som tam a tam.Ak mi rozumies nie vsetci ale vacsina ked uz niekde je hned hodi na fb a ja co mam teraz vsetkych vymazat co poznam.A su to aj moji kamarati.:( Naposledy robili sme v jednej firme v zahranici a tak ako su to moji kolegovia tak aj jeho.Posledne dva roky s nimi neustale.Zmluva nam skoncila odisli sme domov ale po istom case zacali to vsetko chybat aj mne asi aj jemu.On ma tu vyhodu ze kupil si auto a stretava sa s kadekym.Isiel naspat do zahranicia, pisala som mu po rozchode ze aj ja chcem lenze sama nemam odvahu.On to neriesil.Bol doma skoro rok a pol ja tiez ale dusila som sa tu chcela som prec naspat tam za kamaratmi doma nikoho nemam.Kazdy uz ma rodiny nemaju cas kamosky ja som slobodna nenasla som pracu lebo mam VS a mama sa smeje ze ta co pojdes predavat a taketo veci.Tak hladam ale nedari sa.Takze kde mam spoznat novych ludi a potom vidim ze on si chodi uziva stretava sa s ludmi co tam boli a zaraba vela uziva si a tak ale skor ma trapi ze ja iba chcem ist uz niekde von vylet pivo no hocikam dva roky po zahranici co som s nim chodila na vylety party a tak je zrazu vsetko prec a ja som len doma zavreta nenavidim to tu doma a este ked da nieco na fb ze je niekde na vylete a uz bezomna...

Mitt

Aha, takže ty sa najprv rozídeš s priateľom a potom ťa máme akože ľutovať ? Sama si za to môžeš...Toto je typické pre ženské, najprv bez rozmýšľania pochovajú často aj dlhoročné vzťahy a ked je neskoro, plačú nad "rozliatým mliekom". Také si nezaslužia ľútosť, ale samotu, nech si buchajú svojú dutú hlavu o stenu...

dorija

to este stale stojis o chlapa,co sa nan zeny lepia a on si to viditelne uziva? bud rada ,ze ste sa rozisli,keby si si ho zobrala,budes sa umarat cely zivot,..maj troska sebaucty,najdi si normalneho chlapca,ktory by si ta vazil.kazdy si moze vybrat,rozmyslaj nad sebou,nie nad nim

Vyberava

Myslím že psychológ alebo psychiater by ti pomohli ak to takto nezvladas. Ako môžeš byť na ňom tak závislá? Veď vidis že on o teba nemá vôbec záujem, asi to ani nieje typ chlapa čo by ostával s jednou babou. Podľa toho čo píšeš tak on si užíva a ty sa trápiš do zblaznenia. Ak aj ak taký je, tak ho už nechaj, nech si žije svoje, je to jeho život, a prestaň sa trápiť, nieje to chlap pre teba. Začni sa mať v prvom rade sama rada, a až potom môžeš ísť do ďalšieho vzťahu. Nesleduj mu Facebook, snz sa naňho zabudnúť, a venuj sa iným činnostiam ako doteraz. Načo ťahať von spoločných priateľov? Aby si o ňom vyzvedala? Alebo sa niečo dopočula? Nájdi si nové kamošky kamošov a zabudni už na minulosť! Už to nezmenis, ale dnes môžeš zmeniť zajtrajšok