Neviem sa ukludnit

Príspevok v téme: Neviem sa ukludnit
LALALI

Ahoj , rozisla som sa s priatelom, poznam ho 10 rokov Ide o jednu vec a to je ze mame kopu spolocnych priatelov mam ho stale rada srdce mi hovori ze je ten pravy aj ked sme sa rozisli no a ja kazdy den na fb vidim ako je vonku s holkami co sme spoznali spolu naraz pocas zivota ale vzdy s dievcatami.Velmi mi tie kamaratky chybaju ale nenapisem im lebo mam pocit ze s nimi nieco ma chce mat hoci oni nie Vzdy s nim zeny flirtuju aj moja sestra bola ako zmyslou zbavena ked som prisla s nim niekde to su take typy muzov co na nich zeny letia ci cim to je??Ako neziarlit a hlavne ako zvladnut ze kazdy den to vidim na fb ako s nejakou je na pive na party ze si uziva zivot a ja sa doma trapim s mamou nikde nechodim od rozchodu kazdy den placem preco je zivot taky a ako to zvladat lebo dnes som to videla zase dalsia kamaratka a on s nou s nimi bojim sa chodit na fb ze nejaka co poznam da ze je s nim vo vztahu alebo ze s nou ma deti.Teraz mam sa kamaratit s tymi ludmi chybaju mi ale vzdy sa od nich dozviem ze boli s nim a ja uz nemozem na mna kasle a mozno keby som napisala pride vonku ale iba tak na chvilu a zase pojde za kym chce zase za nejakou dalsou lebo on problem nemá..Nechodim nikde lebo nechcem chodit s ludmi co pozna aj on aby mi nebolo tazko lebo mam chut sa na neho pytat a teraz nechodim uz 2 roky von kvoli spolocnym kamaratom a skor aj kvoli tomu ze sa bojim pisat tym ludom ze ma odmietnu ze nepojdu zo mnou von a ja odmietnutie nedavam zlozim sa takze radsej nepisem ale ked vidim ze je niekde s nimi dostala som zavrat dnes teraz uplne mi bije srdce a nebiem co robit s tym...Mam ist do psychologa alebo co s tym??

kiky1viky

Podľa mňa je normálne, že sa takto cítiš keď ho vidíš s inou. Ale treba si spomenúť na tie dôvody prečo ste sa rozišli.

LALALI

helencita: Ja som mu dala istotu ze ma ma ze nepojdem od neho a on mne naopak neistotu kvoli ktorej som sa musela neustale snazit varit pratat starat sa o seba ked mi to jeden den nevyslo tak uz som pocitovala strach ze ma necha.A on, ziaden strach spokojnost a tak pisal kadekomu lebo mal cas nemusel mi nejako dokazovat a ani o mna bojovat.A ja som nemala cas na kamaratov lebo som musela neustale iba sa snazit a snazit.A holky co nebojovali iba si tak uzivali s nimi travil cas..A dodnes travi...A ja uz nemam ani jeho...

Anonym_93436

To je práve to , človek sa bojí ostať sám tak ostáva aj s zlým človekom.
Pozri chápem to viem aká je osamelosť ale taký človek ti ublíži viacej , to je holt fakt.

Neviem , prieči sa mi keď hulia ľudia s problémami ktoré sa dajú vyriešiť alebo keď hulia len tak pretože sa dá , som holt proti tomu ale to je len môj osobný názor , všetci sme si pánmi svojho tela , a presne ako vravíš kým sú v pohode a nerobia zle tak nie je čo riešiť.

Ten chalan raz možno dozrie a potom si sám uvedomí akú veľkú chybu urobil , aj také prípady sa stávajú kedy si človek len užíva a užíva a keď sa spamätá že je na čase sa usadiť tak ups , zrazu už je problém nájsť človeka s ktorým by sa dalo usadiť.

Neboj sa , myslím si že dobrého muža si nájdeš , hlavne na sebe neprestávaj pracovať a budovať sa , neupadaj do negatívnych myšlienok a drž sa , tí správny ľudia vždy prídu do našich životov práve keď to nečakáme to môžem povedať na sto percent z vlastnej skúsenosti.

Držím palce a prajem hodne šťastia aj všetkého dobrého.

LALALI

Bielytesak4: Ďakujem za radu.No ozaj na to hulenie, mala som v zahranici dvoch priatelov dievca s chlapcom a tiez hulili ale on sa neskutocne o nu staral.Siel jej kupit lieky ked bola chora, navaril.Vzdy boli spolu pri sebe.Ona , ked mu bolo zle, odisla z party s nim.Nenechala ho sameho.Atd.Teraz uz su manzelia.A hulia asi travu doteraz ale oni sa zhulili a hrali hry .Pozerali spolu rozpravky atd.Tak ono sa to da ked to clovek zoberie tak.Lenze u nas to bolo skor o tom ze on hulil ja nie a potom radsej travil cas s inymi co hulia ci kamos ci kamoska asi to bolo tym mrzelo ma ze kvoli tomu je koniec aj kvoli tomu zrejme..skor by mu sadla priatelka s ktorou sa zhuli asi najskor.Mne to obcas pomohlo na bolest chrbta a tak a nic na tom nieje ked sa to da raz za cas ale denno denne je uz zavislost a ja to uz nedavam.Tu zavislost lebo sa s nim nedalo normalne rozpravat...Clovek sa boji byt sam tak toleruje chyby kazdeho.

forumka

Tieto trapne temy zakladaju bud admini,aby bolo co tocit,alebo tupe chuderky ,ale mam dojem ze je to jedna a ta ista,vzdy s v.skolou,sama,tyrana matkou,nepochopena,pripadne chora,vy do nej hucite co ma robit,ona si ide to svoje az do dvadsiatej strany,cim viac udrzat debatu,a vysledok? Ten isty ako na prvej strane. Boze bavi vas totoo??

Anonym_93436

Tak to teda nie je muž ale chlapec , však stále by len chodil von s ženami , hulil trávu atď. S takým by nebolo dobré rozhodnutie mať deti.
Riešil by s tebou životné problémy ? Postavil sa za teba keby ti bolo zle a celkovo podržal by ťa ? Sakra práca až po ôsmich rokoch ti povie že nie si ta pravá preňho ? Nožík sa mi vo vrecku otvára.

Nájdi si muža , pravý muž ťa jednoducho podrží , nebude behať za inými ženami ale bude s tebou ..

Daj tomu čas , hľadaj si kamarátov pomaly a trpezlivo , viem ta samota a osamelosť dosť silno bolí ale lepší sú kamaráti ktorým môžeš dôverovať a rozprávať sa s nimi o hocičom a tak nie len tam sa ísť niekde ožrať , zhuliť a zabaviť ...

Dajú sa nájsť len to chce čas a pokusy.

Držím ti v tom palce , chce to len čas.

LALALI

10r sa pozname chodili sme asi len 8.A zacalo to na VS intrak, takze deti, jedlo od rodicov skola v podstate ziadne starosti.Po skole sa priatel supol na byt ku intrakovskym kolegom robotu nasiel sam No nic dalej neriesil A ja som tam travila cas obcas s nimi obcas doma tu som chodila na absolvensku prax takmer rok potom tam v ke nasla mi kolegyna robotu vo fabrike aby som bola pri nom viac tak nejak tak to slo ale inak priznam sa neviem sama zit Kamosky co mam tu u nas tak nasli si chlapov co uz maju byt a oni len pratali varili starali sa ked tak aj praca ale inak nic no a nevedela som co robit lebo ma tahali von stale ale mne trebalo robot nieco preto aby som byvala sama a nesupla sa len tak k chlapovi co uz vsetko ma ak mi rozumiete..Oni si to ulahcili dost ja nie.

LALALI

giuseppe: No fetaka,.. nevravim nic teda lebo ja travu nemusim , ale v praci v zahranici to teda kazdy tam hulil.Vsetci nie ale vacsina.Niekto obluboval alkohol opit sa a tak niekto toto.Ja niesom svetec, tiez som sa vedela opit.Obcas.Nuda tak sa pilo a opili sme sa.A fakt ten alkohol obcas moze uskodit viac ako trava.Aj ked...neviem posudit.Zhulila som sa asi 2 krat za zivot a bolo to take vsetok stres prec a problemy.Takze nieje to nic zle ale neholdujem tomu nejak len obcas to pomoze.Ale tak on pravidelne hulil tak to uz je asi nieco ine a to som mu casom rozpravala nech to nerobi...Tolko o tom.