Nie som najšťastnejší medzi gaymi

Príspevok v téme: Nie som najšťastnejší medzi gaymi
Ma-tias

Ahojte, nadobúdam pocit, že spoločnosť už gayov neodsudzuje, ale radí ich medzi takých pojašených ufňukaných debilkov, ktorí žijú izolovane, majú svoje podničeky, kde pred dverami píše "Je piatoček, buzny majú sviatoček." A keď sa prihlásim na nejaký portál pre gayov, cítim sa opäť ako nie medzi svojimi. Vždy som sa cítil ako normálny chlap, ktorý nepotrebuje na seba upozorňovať a ktorý si vydobyje svoje miesto medzi mužmi normálnymi, nie ponižujúcimi spôsobmi. Je to pre mňa ťažké prijať, že nie sme vnímaní ako chlapi, ale ako slabý odvar chlapa. A nič z toho, čo vidí okolitý svet, nám nepomáha.
Potom ma napadla ešte jedna vec. Kamarát mi minule písal, že ako veriaci gay má strašný problém zapadnúť. On študuje prvý rok v Prahe a tam na neho každý pozerá ako na retarda, keď povie, že je veriaci a že ak chce mať sex len z lásky, tak je vraj totálne *ebnutý. To už keď sa vieme medzi sebou odsudzovať a zhadzovať za normálnu odlišnosť a iné životné priority, tak to je pekne smutné. Cíti to niekto podobne? Alebo ako to vidíte vy ostatní?

Mizeria

Je mi na grcanie tu z niektorých komentárov. To jak Vás mater vychovala, že sa neviete slušne správať k ľuďom, je na hanbu. Žiaden rešpekt ani úcta. Takí ako ste vy by sa mali hanbiť si otvárať hubu na iných a upratať si najskôr doma na svojom prahu dverí.

K téme - Ak sa necítiš dobre v komunite gayov, stretávaj sa s inými ľuďmi. Viem, ako tieto komunity fungujú a rozumiem, prečo sa tam necítiš dobre. Predpokladám aj, že ľudia s podobnou mentálnou kompatibilitou a pohľadom na svet ako máš ty, sa tiež pohybujú v inej spoločnosti. A možno práve takto ponachádzaš ľudí, ktorí budu stáť zato. :)
Veľa šťastia.
A homofóbnych zakomplexovaných ľudí si nevšímaj

mamita1

no takto sa tu láskavo nevyjadruj, proste chcel vyjadriť svoj názor a to môže, aj sa posťažovať, chodia sem ľudia aj s oveľa banálnejšími problémami

MamDost

Lollka, zle si ma odhadla, nevadi, sex len z lasky, smial som sa, chlap s chlapom z lasky, chore, jasne ze medzi muzom a zenou je to krasne, viac zien pre nas- nemyslel som viac zien vo svojej posteli, skor spravnych zien nieje vela, tak cim vas je viac, tym lepsie, niesom suknickar, som urcite za monogamne vztahy.

Zuzazuza

Mne zas rovnako lezie na nervy ta moda "som zena, tak to znamena, ze som uzasne stvorenie s nesmiernou silou a mocou a nikto ma nezastavi a este som aj wamp a muzi su zo mna posrati". Ja som proste zena a necrvrknem si z toho. Vsak kazdy je nejaky, neznasam tieto "hnutia". Ludom hrabe. Chapem, ze clovek gay chce mat iba normalny zivot a neznamena to, ze potrebuje, aby mu na to ktosi vybudoval ruzove chodniky so srdieckami. Proste spolocnost je chora a na vsetkom sa zaraba. O peniazoch to je cele.

Lollka

MamDost pre mna su prave taki ako ty slabosi a len trapne napodobeniny chlapa. Nie je umenie pretiahnut kazdu chvilu inu ale byt verny jednej a dokazat budovat vztah.

MamDost

no ty kks, veriaci gay, sex len z lasky :D :D, a vas my chlapi mame povazovat za seberovnych? Ste slabosi, bez nasich prirodzenych zivocisnych pudov. Este ze vymriete. Viac samiciek pre nas. Fakt sorac.