Som strašne unavený

DaveSk

Môže to súvisieť aj s nedostatkom železa v krvi. Bolo by vhodné vyšetrenie krvi, hlavne krvného obrazu.
Poprípade sa pozrieť ešte na hormóny.

samxis

Mas 15 rokov a pises sem, to sa mi prepac, ale nechce nijak verit. A ked bude najlepsie sa priznat rodicom a oni uz budu vediet, co maju robit

Tomas12345

A kolko denne vypijes vody ? Popíš svoju zivotospravu. Moze to byt chybanim vitaminov ale ak ty to bude pretrvavat chod za doktorom.

nicollette12

JA by som za tym nic take nehladala, moze to byt aj z pocasia a aj z toho ze je skorej tma a zima tak sa clovek citi ospaly, skus si urobit jednu kavu rano alebo poobede ked prides zo skoly a malo by to pomoct

pedag

Ono to môže byť aj tým počasím, raz je tak, potom onak. Len o tom príliš nepremýšľaj, lebo si privoláš depresiu.

Alkaaa

Môžu to byť vitamíny, hormony atd. je vela veci, ale pochybujem, ze lekari to budu nejak riesit ked nemas ine symptomy. Moze to byt aj stitna zlata, problemy s nou, tam je unava velmi bezna. Tak chod doktorovi daj si skontrolovat stitnu zlazu a vitaminy najskor.
V takom veku nemozes byt unaveny a chodit spat o 9 z unavy to je vylucene. Ty si na vrchole svojich sil.

Unavenychlapec

Iné problémy nemám, ale pamätám si, že kedysi babka hovorila, že to môže byť "jarná únava" neviem čo je na tom pravdy a ani či to je vôbec možné.