bez duse

Príspevok v téme: bez duse
deadsoul

Ahojte. Moze sa este celkom mlady clovek citit vo vnutri prazdny, mrtvy a stary? Som uplne bez emocii, nic ma nenadchne, vsetko mi pride take marne a take zbytocne a take nudne. Citim sa ako neviditelny, keby sa zabijem, nikto by si ani nevsimol ze tu nie som. Ludi a celkovo spolocnost som prestal mat rad. Nechce sa mi byt medzi nimi, nechce sa mi ich pocuvat, usmievat sa na nich, tvarit sa ze vsetko je ok. Najradsej by som lahol do postele ale na mesiac a mal vsetkych na haku. Alebo najlepsie by bolo zaspat a nezobudit sa.

pozname tooo

deadsoul, máš všetky príznaky stratenej duše. Komu si dal svoju dušu? Rozmýšľaj, čo si urobil a nájdeš odpoveď

Tomas12345

Netrpis nahodou nejakou chorobou ktora ta vyciciava ze sa citis tak psychicky zle ? Nemas ani ziaden konicek ani nieco co by ti v zivote robilo radost ? Nedokazes sa uz ani tesit napriklad z dobreho jedla , filmu, sportu, precitania knihy a inych veci ?

Neskusal si treba hladat svoje stastie vo viere ?

Cliattsi

no a napis nieco aj o svojej minulosti, aby sme vedeli viacej o tebe a skusili pohladat pricinu. Ja sa citim tak isto uz dobrych 12 rokov a len prezivam. Inak-hladam mne podobnych ludi v tomto. Chcel by som ich stretnut aj nazivo a riesit problem s nimi. Najde sa niekto? Ak ano, dajte email.

Alexxka

@deadsoul presne takto sa už pár mesiacov cítim aj ja a to mám iba 15. Každú tvoju vetu akokeby som ja písala.

Anonym_93436

Môže. Cítim sa veľmi podobne takže ťa chápem. Avšak čo s tým ? Poradil by som ti nejaké koníčky , vyjsť si niekde von do prírody atď. Skús nájsť osobu s ktorou by si mohol pokecať aj o vážnejších veciach , o živote a tak. Inakšie neviem , tiež by som si rád pospal na ten mesiac a oddýchol si.