skleroza multiplex pomoc

Janusa36

Lion preboha nikdy si neber vody zo studniciek ani vajcovky tzv ani ziadne divoke vody ine hlavne ked mas rs!! Rs je parazitalna choroba a tam mas kopu parazitov v tychto vodach ... moja mama sa lieci u Blahovej a toto bolo medzi prvymi ponauceniami ktore sme dostali... vodu bud prefiltrovavame alebo prevarit premrazit..hlavne detox treba dodrziavat ako hodinky..dbat aj na stravu a hygienu ani nehovorim....autorka temy tieto lieky ktore pacienti dostavaju na rsku nikdy nepomozu pretoze rs je choroba viac faktorov ktoru sposobuju viry, parazity, plesne a bakterie v organizme!! Jeden liek nikdy nezabije tieto patogeny treba vsetko co v klientovi nameras odstranovat individualne!

Tomek365

Martin1236 a mlml poprosím vás, akékoľvek informácie o liečbe SM mi pošlite na peto.tomcany@gmail.com. Ďakujem

lion455

Moze to byt koloidne striebro... na bolesti oci mi ale pomaha, kvapem si ho do oci, koncentr. 40ppm... mam neuroborelu, zasiahnute oci, pomaha to na bolesti. ale problem neporiesi, lebo atb do oci neprejdu, jedine minoczklin ide do sklovca ale v davke 100mg a ta davka ma odkuri - herx :d posledne v piatok, den vecer predtym mino 100 + entizol a rano amen mi slo hlavo rozdrbat a oci vyrvat z jamek taka bolest, len lezat spat sa nedalo a trieskat dlanou po oku a hlave co miernilo bolest a takto od rana do cca 16tej vtedy preslo, sobota doznievalo total stavy ako ozraty, no herx jak svina :D

A ta voda moze byt taktiez aj mineralka, ta pramenita, celkom mi chuti najme vajcovka... chodim po nu do Lipt. Jana tam k tej kadi isto poznate - kopec mineralov ale neraz som z nej dostal dobru sracku no aspon ma dobre pecistilo ... :D to bude tato voda, ale pri chron infekciach ROZHODNE nepomoze, tu pomoze len ATB liecba + nakopnutie IMUNITY !!!

Lion787

Marosko, ta lieciva voda ROZHODNE nepomoze, co je to za voda ? Koloidne striebro ? No keby to bola vodka, to je uz nieco ine :D

Lion785

Nema tvoja mamka pozitivne testy staci i v Igg na borelie, chlamydie, viry ebv, cmv, hsv, mykoplazmy ? Ak ano je to jasne :D