Zaľúbila som sa, lenže...

Príspevok v téme: Zaľúbila som sa, lenže...
Jopik

Poznáte ten pocit, keď sa zaľúbite do spolužiaka ? Ja som momentálna prváčka na strednej škole a už asi tak od začiatku novembra som si ho začala viac všímať a on mňa tiež... a dosť často na seba pozeráme. Len problém je v tom, že on je najukecanejší človek v triede a ja zase taká výrečná niesom. Ja sa proste hanbím v triede niečo povedať keď je on v mojej blízkosti a už ma to fakt trápi. Najhoršie je natom to, že pred pár rokmi som mala stále pocit že keď idem okolo,každý ma sleduje, každý sa na mňa pozerá proste takú úzkosť som vždy pociťovala a vždy som rozmýšľala nad tým, kto si čo o mne myslí. A konečne keď mi to zmizlo, keď už nemám také pocity vôbec tak teraz to niesú iba pocity ako vtedy ale je to realita. Vidím ako na mňa pozerá nenápadne. Som dosť nervózna z toho a radšej skloním hlavu do zošita. A ja som vždy bola taká šedá myška čo sa týka triedy. na základke. Čo mám robiť ? Ktovie čo si o mne myslí, keďže extroverti nechápu introvertnejších ľudí.A už aj podrýva trochu a robí zle aby som si ho všimla.

nicollette12

Tak sa nehambi a oslov ho, ak ti to robi problem tk mu napis na socialnej sieti, nemusis mu hned vesat na nos ze si si vsimla ze na teba pozera, ale ak sa hambis pred nim nieco povedat tak mozno ze aj on sa ta boji oslovit, tak iba pozera lebo nevidi z tvojej strany ziadny zaujem, ked mu to nedavas najavo.... tak urob aj ty nieco a mozno budes vediet preco na teba pozera a zdoveri sa ti s tym ze sa mu asi pacis.... ved ked vidis ze na teba stale pozera tak asi ta neodmietne.... takze smelo do toho