Migrujúce bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Migrujúce bolesti kĺbov
lulu333

Dobrý deň, idem si k Vám po radu nakoľko už som zúfala. Už polroka mám migrujúce bolesti kĺbov. Každý 1-2 dni ma bolí iný kĺb, už ma boleli kolena, bedrový kĺb, malé kĺby na prstoch rúk, lakte. Nie je to silná bolesť, kĺby nie sú opuchnuté, ale dosť ma to obťažuje. Bola som u lekára- reumatológa záver bol : reaktívna atritída po prekonaní mykoplazmatických a herpetických infekcií toho času bez zápalových prejavov. Povedal mi že tie infekcie už v tele nie sú aktívne. Krvný obraz- viackrát opakovaný, stále znížené množstvo bielych krviniek, CRP aj sedimentácia OK. Borelióza- negatívna. Sem tam mám zvýšenú teplotu ale max 37,4- hlavne večer.
Už neviem na koho sa obrátiť. Začala som užívať extrakt z olivových listov +NAC, už viac ako mesiac a zatiaľ žiadna zmena.
Nestretol sa niekto s niečím podobným
Ďakujem

sabina789

moze ist o nejaky zapal, urcite treba k lekarovi, inak vraj na zapaly a opuchy klbov pomahaju enzymy, napr overeny je wobenzym

lulu333

Dnes som si teda zašla k lekárke, ktorá má žiaľ dovolenku do konca týždňa :) No hlavne nech to nie je autoimunita, nerada by som schytala reumu alebo lupus.. Mňa upokojuje hlavne to že CRP aj sedimentácia boli ok takže zápal ktorý je pri autoimunite častý by som mať nemala.

Omen

Lulu, infekcia znamená, že máš v tele niečo z tohto : vírus, zápal, baktériu, pleseň, parazity,...

Niektoré vyšetrenia ti môže spraviť aj obvodná - výtery, moč,...
Vhodné by bolo navštíviť gynekológa a zubára.
Zistiť príčinu by ti mal reumatológ, hematológ, infektológ a imunológ.
Ja ti odporúčam vyhľadať "dobrého" imunológa/alergiológa, ktorý ti spraví testy a z nich zistí, v akom stave máš tú-ktorú imunitu, protilátky, či nemáš autoimunitné ochorenie, otestuje ťa (môžeš mať alergiu),...
Ak bude potrebné, zaháji liečbu, príp. ťa pošle na ďalšie vyšetrenia.

Preteba

Lulu333, môj syn mal presne tieto stavy, bolesti kĺbov na palcoch, členky, ruky, kolená... napíš mi, popíšem Ti ako to liečili

lulu333

Marosko-n kde dostať kúpiť tu liečivú vodu? Vyskúšam už naozaj všetko. Mám 23 rokov nie je možné že ma takto bolia kĺby.
Omen tiež si myslím že nejaká infekcia, ale kto má po nej pátrať? Obvodný? alebo sa pýtať rovno na infekčné?

Marosko-n

Nám na kĺby pomohla GGW liečivá voda ,ako ju 18 rokov pijeme nemáme zo zápalmi aj kĺbami problémy. Napíš, pomôžeme.

lulu333

Neberiem žiadne lieky, nebola som nikdy vážne chorá a krvný obraz som mala stále ok. Brali mi aj krv na reumatický faktor a bolo to ok, jedine tie biele krvinky a neaktívne mykoplazmatické e herpetické infekcie ktoré som vraj prekonala.Dokonca aj CRP a sedimentácia je OK