Chcem byť sama

Príspevok v téme: Chcem byť sama
samasama

Mávam depresie, hádky v rodine, osamelosť, žiadni priatelia a v poslednom čase je toho na mňa veľa. Tie depresie mi dajú zabrať.
Potláčam v sebe obrovský hnev a smútok. Vždy sa v mojom okolí stane niečo, čo mi môj psychický stav horší.
Rozmýšľam nad tým, či nepôjdem niekde, kde budem sama. Aspoň na týždeň. Na nejaké tiché, opustené miesto, najlepšie niekde v prírode. Potrebujem si utriediť myšlienky, upokojiť sa. Bojím sa, že keď to neurobím, tak zošaliem. Potrebujem len trochu samoty a času.

Lenže žiadne vhodné miesto, ďalej od domova nemôžem nájsť.

ktokdekedy

niekde v Novohrade je chatka v lese, či pri lese, niekde pri dedine, v ktorej je ubytovanie zadarmo, nejaky chalan ju postavil na tieto účely,.. a just to teraz neviem nájsť , gúglim ako viem a nič...

Tomas12345

Ake su priciny hadok v rodine ? Mozno ich tiez mozes dokazat vyriesit.
Co sa priatelov tyka najdi si aspon nejakych internetovych kamaratov a hlavne si najdi nejake konicky ktore ti budu zamestnavat cas.

TutanchámonxD

Však ty si presne ja len v ženskom prevedení :) To isté som pociťoval aj ja ešte donedávna cca mesiac či dva dozadu a občas som sa vypil celú fľašu vína aby som prešiel na iné myšlienky. Nebolo to samozrejme k ničomu čoho som si bol vedomí ale teraz som iný človek.

Na vzťah už ani nepomyslím a už nemám pocit nedostatkov, že som neustále sám a že sa nemám ani s kým porozprávať či popísať si. Jednoducho ma do takéhoto stavu priviedol život a už mi je oveľa lepšie ako predtým. Vkuse som myslel nato, že nemám priateľku, že nemám kamarátov poriadnych a taktiež v rodine hádky a to skoro v celej a nemáme sa veľmi radi a jedno cez druha.

Mne to príde ako keby som mal zahmlené pred očami a jednoducho už neviem v sebe vyvolať ten pocit hnevu a osamelosti ako predtým. Teraz som v podstate spokojný s tým čo mám a už nevyhľadávam nových kamarátov či priateľku a vôbec nič z toho čo som chcel. Skús brať život aký je a možno sa tiež budeš cítiť lepšie :)

Anonym_93436

Máš dobrý nápad , na chvíľu si oddýchnuť od ľudí a mať ticho.
Nie je v okolí nejaký les alebo kopec ?

Ale ak by si chcela vyriešiť ten hnev , smútok a depresie tak by som ti chcel pomôcť , potláčaním toho všetkého v sebe si len ubližuješ , viem že to máš ťažké , tiež som si prešiel smútkom , hnevom , depresiami takže viem ako sa cítiš a súcitim s tebou.
Len ak chceš , kludne sa mi ozvy na email ( červená ikonka pod menom ).

Hold , skús na chvíľu spomaliť , je toho veľa ale zhlboka sa nadýchni a vydýchni , pomôže ti to.

Držím palce a prajem hodne šťastia , neboj sa , bude dobre.