Alkohol

Príspevok v téme: Alkohol
niekto702

Ahojte... Som kresťanka a chcem sa pokúsiť opiť sa, lebo neviem, aké to je. Áno, možno si myslíte že je to čudné, zlé alebo niečo také. Ale prosím, neodsudzujte ma za to. Takže otázka znie: Bude hriech, ak sa o to pokúsim?

Dopredu ďakujem za odpovede a ospravedlňujem sa za prípadné gramatické chyby.

pedag

Tak som rád, že som pobavil aspoň jednu osobu. Neviem, či aj v najbližšej budúcnosti budem taký vtipný. Párty skončila, peniaze sa minule, ale niekde ma už len dobrý ľudia prichýlia a budem sa môcť nachlípať aspoň polievočky, tej čínskej za 50 centi:-D

pedag

Kamarát posledne videl biele myšky, aj ja som jednu zhliadol, keď som sa lepšie pozrel, ale mačička ich nedokázala pochytať, len na nás čudne pozerala. Ale odkiaľ sa tam tie myšky vzali? Však z pekárne sme už dlho nečorkli žiadnu múku, to je pravda.

Modra vlocka

Ešte mi skús vysvetliť, či máš strach z hriechu (v preklade urobiť chybu) a čo sa ti stane, ak sa tak stane.

pedag

To je zase o tom, že tu budeme všetko analyzovať desať hodín, každý si povie zase len ten svoj názor s cieľom presvedčiť toho druhého za každú cenu a tak ďalej a tak dál. Všetko sa vysvetli negatívne, mne osobne je to už jedno, dovi, dopo.

Modra vlocka

Ja ti predpoviem budúcnosť, ak sa prvýkrát "zďunďáš" tak ti bude pravdepodobne veľmi zle. :D bude to hriech s následným trestom.