Prehnaná kontrola váhy, prejedanie sa

Príspevok v téme: Prehnaná kontrola váhy, prejedanie sa
ann_q

Ahojte, mám taký problém. Tak rok a pol dozadu som začala chudnúť, v lete sa zo mňa stala frutarianka a postupne to prešlo až do anorexie. Schudla som okolo 12 kg, no potom, som začala jesť viac a teda moja váha začala opäť stúpať. Pribrala som okolo 5 kg, čo sa mi nepáčilo, a tak som si na váhu začala dávať obrovský pozor. Podarilo sa mi to schudnúť späť (mám takú dá sa povedať modelkovsku postavu, žiaden extrém), no vážim sa asi tak 7 krát denne, lebo sa bojim, že priberiem. Ale mojím hlavným problémom je to, že v poslednej dobe sa strašne prejedam. Hneď ako začnem jesť, nedokážem prestať. Počas dňa jedlo jednoducho musí byť ďaleko odo mňa. Snažila som sa to kompenzovať tak, že rano, resp. doobeda, som nejedla skoro nič alebo veľmi málo, napríklad tak jeden jogurt a potom ďalšie jedlo až okolo 2-3. Darilo sa mi to, lebo som bola preč z domu a tak som vlastne ani nemala možnosť sa ísť najesť. Neviete mi poradiť čo s tým?

Tomas12345

Tak v prvom rade potrebujes mat pravidelnu stravu teda ranajky obed olovrant a večera. Myslím si ze naozaj mozes jest hocico avsak ked uz nechces nejak velmi pribrat tak vynechaj len mucne jedla a sladkosti, ostatne jedla jedz normalne. Dúfam ale ze mas normalnu vahu a nie anorexiu.