MUSKY PAVUCINY V OKU SA STUPNUJU

Zvyk

Vobec nie sme ta ista osoba a vy ocividne neviete, co znamena zakal sklovca. Tak pouzite Google a prestante pisat hluposti, ze to suvisi s neurologiou, myslou, ze su to mikroorganizmy a pododobne hluposti. Ak sa nemylim, tak je to daky bielkovinovy odpad a nic sa s tym moc neda robit. A ano, bol som s tym u viacerych ocnych.

vselicotomozebyt

"okoo" a "zvyk" je ta ista osoba...?????

zakladatel temy v tvojich predchadzajucich komentoch som nevičítala že máš zákal...
→ tak potom to je z toho a rieš to s očným lekárom, čo s tým...

ak by to nebolo očneho povodu, tak by bolo treba vylučiť neurologicke ochorenie,... lebo okoo či zvyk zjavne prd vie...!
že videnie mušiek, bodiek,.. je aj jeden z príznakov nádoru na mozgu...
takže tak... ale ked si už konečne napísal že máš zákal,.. tak si to rieš s očným lekárom... !

BJ_2

Su to mikroorganizmi, na povrchu oka, ktore niekedy lomom svetla bohuzial vidno. Podobnym sposobom ako funguje lupa, alebo mikroskop. Mas asi oci nejak viac zamorene, mozu sa tam rozmnozit kvasinky, alebo nejake kolonie a tvorit vlakna. Takisto tam mozu byt parazity. Tiez som to pozoroval, oproti svetlu, a vsimol som si, ze ich viem vymyt a tak, cize to musia byt fyzicke objekty. Casom mi doslo, co to je. Presne tak vyzeraju mikroorganizmi pod mikroskopom.

Preteba

Okoo, máš pravdu, že to má súvis so zdravotným stavom, ale vnútorným. Je niečo v Tvojom vnímaní, čo Ti bráni jasne vidieť. Nepoznám Tvoju situáciu, tak viac Ti neviem povedať. Skús porozmýšľať.

Zvyk

S niecim to musi suvisiet, ale s cim, pecenou, crevami, bohvie. A ked uz tie zakaly raz vznikli, tak pochybujem, ze sa len tak same vstrebaju a zmiznu.

ockoo

Zalezi aj na pocte a stadiu. Na toto sa vazne neda zvyknut. Ked som bol maly mal som 1-2 ''hady'' pred ocami ked som sa pozeral do svetla a prislo mi to vtipne teraz mam tak 50-60 bodiek, musiek,pavucin a je to otras a stale sa to zhorsuje. V klude by som tu operaciu podstupil, len som sa dozvedel ze nase uzastne poistovne to ani nepreplacaju, to je neskutocne.

Nemoze to suvisiet aj so zlym zdravotnym stavom? Neni mozne kebyze sa dam do poriadku, ze mi tie utvary zmiznu?

Zvyk

Toto je taka zalezitost, ze je sice uplne neskodna, ale nesmierne otravna a moze vzniknut aj bez priciny, ale naozaj si casom zvyknes, nic ine ti nezostane. Tusim sa to da aj operovat, ale myslim, ze tam rizika prevysuju vysledny efekt.