Nenávidím svoj život,psychológia nepomáhajú

Príspevok v téme: Nenávidím svoj život,psychológia nepomáhajú
Lea252

Mám 17 moji rodičia sú rozvedení no žijú spolu , moja mamka je nerváčka a chytí sa každej príležitosti vyvolať hádku, otec začal piť, s peniazmi na tom nie sme najlepšie .. čo sa môjho života týka tak nemám moc kamarátov a vastne som v priebehu miesaca prišla o väčšinu tých dobrých ,ktorým som verila, v triede nemám vôbec nikoho a priateľ? O takom niečom môžem len snívať keďže som uplne nudná nezaujímavá a navyše seriózne šaredá... Nič ma nebaví a úprimne ani mi nič nejde nemám žiadne koníčky ani zaujmy, neviem čo chcem robiť po škole... neznášam svoj život a bola som u niekoľkých psychológov no úplne zbytočne a už neviem čo robiť,budem vďačná za každú jednu radu...

Anonym_93436

Je mi ľúto že si v takej situácii a súcítim s tebou , v takomto období je teraz mnoho mladých ľudí , kedy nevieme čo so svojím životom.
Čo by som ti odporučil je spraviť si 16personality test , môžeš sa tak dozvedieť o sebe niečo nové čo by ti pomohlo , zameraj sa tak na plno na seba.

Na svojich rodičov sa nehnevaj , zažili toho mnoho a prešli si veľa zlými chvíľami. Niekedy to už človeka zlomí. Každý máme na niečo talent , je v nás skrytý a čaká kým ho objavíme , pri tom niekedy sme ho už aj objavili ale berieme ho ako samozrejmosť a normálnu vec , príklad na sebe , ja som tak do nedávna bral svoju predstavivosť ako normálnu vec a teraz pomaly tvorím príbehy a pracujem na nich.

Je to o tom že v živote je veľa pekných dní ale prídu aj tie zlé ktoré sú od toho aby nás budovali a učili , aj keď to znie hlúpo ale takto to hold funguje.

Nie si nudná a nezaujímavá , len to tak teraz cítiš ale nie je tomu tak .. ak si sa stretla so zlými názormi ľudí tak nemusia mať pravdu , často človek súdi podľa seba.

Hm , neviem čo by som ti tak mohol poradiť , tiež som tápal roky v zmysle života až som sa naštval a sám si ho vytvoril ..