Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ako ignorovať negatívnych ľudí ?

Ignorantka

nicollette12 - Školu nezmením, pretože som v poslednom ročníku, ale teraz to začalo byť dosť ostré (dúfam, že horšie nebude).

Inak, myslíte, že asertivita je riešením ? Je to niečo medzi pasivitou a agresiou (ak sa nemýlim). Celkom sa mi páči. No asi by sa mi začali smiať ešte viac. Takým typom ľudí príde všetko smiešne, vysmejú človeka zo všetkého, čo povie.

nicollette12

Ignorantka - preco neprestupis na inu skolu ak si tak zatazena na kolektiv a trapis sa kvoli tomu? Je to jednoduchsie riesenie ako sa kvoli tomu trapit a riesit zbytocnosti... kazdy nejaky je, bohuzial, dnes su mlady neprajny, zavistlivi navzajom, falosny a myslia si ze im patri cely svet.... a ak v skole nenatrafis na dobry kolektiv tak to uz nezmenis... ludia sa poskupinkuju a potom uz tazko zapadnes... ak sa povazujes za slabeho jedinca tak je jasne ze sa tak k tebe budu aj spravat... byt jedincom nie je nic zle, ba naopak je to dobre, ak si teda na to zvyknuta... ale ja myslim jedinca, ktory sa vie za seba postavit a prejavit si svoj nazor... co im ty zrejme budes musiet ukazat... ak sa na to neodvazis, tak ti budu aj nadalej srat na hlavu a ty si to nehas a nadalej tu budes vyplakavat... ale ak sa na to nezmozes, tak ti radim aby si prestupila na inu skolu, kolektiv dokaze spravit vela, ci uz motivacia k uceniu, chodeniu do skoly, ci len tak pokecat s niekym ked je v skole volnejsie, takisto rozne skolske akcie... porozmyslaj nad tym

Anonym_93436

Zásadný rozdiel medzi nimi a tebou je ten že ty si žiješ vlastný život a oni stále rozoberajú ten tvoj , tým nežijú na plno svoj život , prečo ? pretože sa možno narodili do nie moc dobrej rodiny , alebo zažili v živote niečo zlé ako napríklad šikanu a takto by som mohol pokračovať do nekonečna , jednoducho majú v sebe hnev a nenávisť , ta v nich vrie a potrebujú si ju vybíjať.

Normálne ich ignoruj , máš svoj život , svoje záľuby , svoje sny tak si za nimi choď , neobhliadaj sa za nimi , rieš si svoje problémy. Je to ťažké neobzrieť sa ale nauč sa byť v takých chvíľach pokojná , ak ťa prepadne hnev tak zhlboka dýchaj , tak aby to nebolo vidno , ukludní ťa to.

Uvedom si že ich reči nič nezmenia , nepoškodia ťa fyzicky , nezabránia ti v budúcnosti a v seba rozvíjaní. Zle sa to počúva , hlavne keď sú to pravdivé veci ale tým že budeš v situáciach kedy to práve robia pokojná , s ľahkým úsmevom na tvári a kamennou tvárou tak tým na koniec stratia záujem v pokračovaní ohovárania atď lebo budú vidieť že to na teba nemá žiadny vplyv.

Niektorý ľudia sú jednoducho zlý. Ignorácia a sarkazmus sú dokonalé nástroje ako ich zničiť bez pohnutím ruky.

Pedag hovorí zle .. ignorancia nejde v ruke s aroganciou. Ignorovať zlých ľudí nie je arogantné , je to logické. Arogantné je ignorovať ľudí ktorý sa ti snažia pomôcť a sú k tebe dobrý. Je v tom veľký rozdiel.

Prajem hodne šťastia a pekný večer.

ZeKalamitaHahaha

pedag - Ty si z Bratislavy ? Počula som, že tam veľká "kalamita". Typnem, 5 cm snehu ? Alebo ešte menej ? :D

pedag

Ignorácia ide ruka v ruke s aroganciou, to na človeku poznať a potom ťa budú ešte viac ohovárať. Ide o to, že vnútri to nesmieš riešiť. Mne to príde tak, že už keď len vyjdeš von, tak akoby si páchala nejaký priestupok. Všetko sa vysvetľuje v prvom rade negatívne. Ale aspoň že ten sneh napadal, tak budeme mať menej depresií.

Ignorantka

Rozoberajú poza môj chrbát môj život, chyby, ktoré robím... No a vysmievajú sa, pretože si honia ego na slabom jedincovi.
Napr. takí puberiackí primitívi, musia mať stále priblblé posmešné reči a dievčatá nemajú nič na práci, len hovoriť o druhých.

Kontrol0r

Hlavné je si uvedomiť že na tom čo si títo ľudia myslia, ako pozerajú a čo rozprávajú nezáleží. Je to ich problém, a svedčí to o nich. Takých ľudí treba, ak sa to dá, vypustiť zo života. Ak sa to nedá, tak hlavne netreba v nich živiť to čo robia, zbytočnými reakciami. Ak budú vidieť, že to ne teba nijak nepôsobí prestanú. A ak nie chovaj sa k ním ako oni k tebe.