Nedarí sa mi

Príspevok v téme: Nedarí sa mi
akonato

Dobrý deň.
Často mávam sny, ktoré sú dokonalé na lucidne snívanie (sen, v ktorom som vo svojom dome v tme, zapnem spínač na zapnutie svetla, ale svetlo nezasvieti). V tej chvíli mám prísť na to, že je to sen, aby sa z obyčajneho sna stal lucidny. Nikdy sa mi to nepodarilo. Vždy panikárim a zobudím sa. Tie sny mám v podstate celý život. Keď som bola oveľa mladšia, nesnívalo sa mi o svetlách, ale o ručičkových hodinkách, na ktorých ručičky šli veľmi rýchlo.

To je neskutočné. Celý život ich mávam a nikdy sa mi ten prechod nepodarí. Ako na to ?

akonato

Pipinanana - Dobre kľud. Nebudem to robiť.

Buki - Nie, sen o zapálení svetla som začala mať z ničoho nič. Nič som o ňom nečítala, nepočula som o ňom, ani som nevedela že existuje. Proste raz sa mi začal snívať a potom som ho mala častejšie a častejšie.

Pipinanana

Preteba ma pravdu a dosledok su aj zviazanosti spominane podomnou.. Za zahravanie sa s akoukolvek magiou sa plati kruta dan.

Buki

Ja om to tiez skusal a prvy som mal asi po pol roku. Potom to uz islo rychlejsie az som mal aj 4 za noc. No zatrhol som to, lebo som bol z toho nevyspaty a tiez som sa dal na alkohol marihuanu a nejako to us neslo. No v poctate ide o to to chciet. Tieto sny o zapaleni svetla mas od vtedy co si to precitala v nejakom navode vsak? To ze sa ti to sniva je fajn ale usla ti asi podstata. Ide o to pocas dna si uvedomovat svoje vedomie. Podstatne je pocas dna robit testy reality ale nejde o to vykonat nieco ale o uvedomenie si. Zamyslenie sa nad tym ci je to realita alebo sen. To sa ti potom prenesie aj do sna a uvedomys si ze snivas.

Preteba

akonato, choď sa niekedy pozrieť na psychiatriu, pozoruj ľudí, čo trpia psychickými poruchami a Ti garantujem, že Ťa prejdú Tvoje špekulácie.
A ďakuj Bohu, že tam ešte nie si.