Nieje latentny gay?

Príspevok v téme: Nieje latentny gay?
jemcipsy

mam priatela, byvame spolu uz 4 roky. A mne coraz viac beha po rozume ze moj priatel je latentny gay. Ako mi to napadlo?
Proste v posteli je strasne rychly, rychlo sa urobi, sup sem, sup tam, ja velakrat z toho nic nemam, proste da mi par bozkov na usta, par hmatov na prsia a strci ho tam, horedolu posucha a uz je urobeny a mnohokrat ani nieje a necha to tak. Toho sexu je malo kedze je stale unaveny a ma kopu povinnosti, bud je v praci alebo sportuje. Stale chodi von niekam na vylet prevazne len s jednym-dvoma kamosmi, o sexe sa rad bavi len s nimi, rad travi volny cas v spolocnosti muzov a ja mam pocit ze som len doplnok aby nevyzeral ako gay ktoreho viac pritahuju muzi ako zeny. Ale co ma trapi je ten sex, nevie si ho vychutnat a mam pocit ze to berie len ako povinnost. Vela casu travi v praci, na spolocnu dovolenku sme uz dlho neboli, nema cas, aj ked ideme stale vola do prace. Aj ked ma dovolenku a ja si tiez vybavim tak namiesto toho aby sme sli niekam na vylet tak opat ma povinnosti a nema cas...ale na vylet s kamosom si cas najde. Pred priatelmi sa tvari aky sme fajn par a ako nam to spolu klape, je spolocensky, vesely, vtipkuje, smeje sa ale doma je opak toho. Ako vymeneny. Je prosto dobry herec alebo ako to nazvat...
Ked sa rozpravam o sexe tak znervoznie ze co zas vymyslam..
Mam ozaj pocit ze je so mnou len zo zvyku a som mu len na prezentovanie sa v spolocnosti niic viac...
Co mam robit?

Valentin

Duchovná poradňa - Duchovná pomoc uzdravenia a oslobodenia Homosexulity počte 26 prispevkov do témy " Nieje latentny gay? " na stránke forum.zdravie.sk

Jana Lukacova

jemcipsy: pootočím trochu tému...po akom vzťahu túžite? žijete s partnerom, ktorý Vás využíva na svoje "krycie manévre", bez skutočného záujmu o Vás, resp. lepšie povedané Vy ho nechávate, nech to robí...

Priateľa sa môžete otvorene opýtať na jeho orientáciu, možno sa bude vykrúcať, možno Vám povie pravdu. Pozornosť však potrebujete venovať najmä sebe a tomu, čo Vás viedlo k "ukotveniu sa" v tomto vzťahu...

Aliss

Nie je gay. Len nema zrejme ziadnu, ja tomu hovorim, sexualnu inteligenciu. Neviem ci tento pojem existuje, ja tak volam to, ak ma clovek v tejto oblasti problemy a nie je schopny ich riesit. Lebo vela raz ani sam nevie, ze ma problem. Nerozumiem trosku tomu, preco ste sa o tom este nerozpravali. Staci uprimny rozhovor, ziadne vycitky, len otazka - drahy moj, paci sa ti nas sexualny zivot? Ak nie, podme prist na to kde je chyba a ako to napravit. Problemy su na to, aby sa riesili. Kym nezistis a kym si on neprizna, kde je problem, bude vas sexualny zivot na bode mrazu.

nastenkaaa

Nemusi byt gay. Moze byt nepriznane bisexualny a rozhodne nerozumie zenskej dusi a jej potrebach. Mozno to suvisi s hormonmi, ci nejakym zazitkom z minulosti alebo ma iny riesitelny problem. Ak ti na nom zalezi, dotlac ho k sexuologovi.
Inak, sex sa zbytocne nadhodnocuje. V 60-tke uvidite.

grigorka

ahoj ,zakladatelka.......( no co dodat, tvoje podozrenia ze je gay su asi opodstatnene z toho co citam, skusala si sa ho na to priamo spytat? inak nieco podobnesom zazila aj ja, mala som podozrenie tiez rovnake ako ty v dlhodobom vztahu....potom sa vsak vytratili,...spravanie tvojho muza nie je dobre,..ale podobny vzorec sexu mam aj ja ..partner sa nesnazi...:( uz ma tiezasi nemiluje,a sex vyzera tak ako u teba s nim :(
ak chces napis svoj mail....popiseme

kiwi

Cize, ked city nejdu bokom, tak vydrzi dlhsie? Tazko, len aby si pred milenkou neurobil hanbu, moze byt rad, ze mu to ta jeho toleruje.

suw

kiwi
no a? Ved prave sa venuje aj milenke a na vlastnu frajerku nema chut a energiu a ze sa urobi no lebo vlastnu berie len ako nastroj ukojenia ale city idu bokom

koniar

uz ho nevzrusujes asi, chcel by inu, proste ta nechce, bol som podobny, tak som si nasiel rajdu, doslova typ zeny rajdu , krasnu a uz sa mi chce vzdy, viem si to uzit, citim sa dobre, viem plytke, ale IQ zeny ma nejak nikdy nevzrusovali