Nieje latentny gay?

Príspevok v téme: Nieje latentny gay?
jemcipsy

mam priatela, byvame spolu uz 4 roky. A mne coraz viac beha po rozume ze moj priatel je latentny gay. Ako mi to napadlo?
Proste v posteli je strasne rychly, rychlo sa urobi, sup sem, sup tam, ja velakrat z toho nic nemam, proste da mi par bozkov na usta, par hmatov na prsia a strci ho tam, horedolu posucha a uz je urobeny a mnohokrat ani nieje a necha to tak. Toho sexu je malo kedze je stale unaveny a ma kopu povinnosti, bud je v praci alebo sportuje. Stale chodi von niekam na vylet prevazne len s jednym-dvoma kamosmi, o sexe sa rad bavi len s nimi, rad travi volny cas v spolocnosti muzov a ja mam pocit ze som len doplnok aby nevyzeral ako gay ktoreho viac pritahuju muzi ako zeny. Ale co ma trapi je ten sex, nevie si ho vychutnat a mam pocit ze to berie len ako povinnost. Vela casu travi v praci, na spolocnu dovolenku sme uz dlho neboli, nema cas, aj ked ideme stale vola do prace. Aj ked ma dovolenku a ja si tiez vybavim tak namiesto toho aby sme sli niekam na vylet tak opat ma povinnosti a nema cas...ale na vylet s kamosom si cas najde. Pred priatelmi sa tvari aky sme fajn par a ako nam to spolu klape, je spolocensky, vesely, vtipkuje, smeje sa ale doma je opak toho. Ako vymeneny. Je prosto dobry herec alebo ako to nazvat...
Ked sa rozpravam o sexe tak znervoznie ze co zas vymyslam..
Mam ozaj pocit ze je so mnou len zo zvyku a som mu len na prezentovanie sa v spolocnosti niic viac...
Co mam robit?

pedag

Možno ho len krivo obviňuješ, kto ho vie, čo robí, keď ide akože za tými kamarátmi. Skús zájsť do knižnice, ja tipujem, že sedí práve tam, keď je akože s kamarátmi a študuje nárečie, ktorým hovorí len desať ľudí, ale kvôli náčelníkovi menom "Biely Tulipán" a jeho synovi "Nebeská sestra" sa mu to oplatí.

nicollette12

Uz tu bola podobna tema, akurat ze tam to bolo potvrdene ze je gay, co u teba je iba pocit ze by mohol byt... ja si myslim, ze na to ze ste spolu 4 roky tak ty moc o nom nevies, vyzera to ako keby ste spolu boli 2 mesiace, kedze iba teraz ti to dochadza aky je a ake veci robi... porozpravaj sa s nim o tom, co citis a nenapadne mu naznac svoj nazor na neho, co si o nom myslis, ale nie ze mu to vyvalis do tvare hned ze mas pocit ze je gay, ale fakt len nenapadne... uvidis co z neho vytiahnes a ako bude reagovat.. reakcia dost napoveda o tom ako to skutocne je, takze vsimaj si ho pri tom ako sa bude vyjadrovat a ako sa bude chovat pri tom... ak ani na vazny rozhovor sa nezmoze, tak posli ho kade lahsie, viem ze to bude tazke, ale zrataj si negativa a pozitiva a porovnaj to... hned ti vyjde odpoved na to co mas robit...