Problém v tehotenstve

Príspevok v téme: Problém v tehotenstve
Ida400

Chcela by som opýtať či sa môže poškodiť plod počas tehotenstva keď sme s mužom počas toho neúmerne popíjali.Môj syn sa predčasne narodil neskôr mu zistili mentálnu retardáciu má problémy s očami neskôr navštevoval špeciálnu školu nedokončil.Môj muž to nezvládol že má retardovaného syna o ktorého sa musím starať ja zo svojho dôchodku.Hovorieval mi že je to moja vina že som sa prespala s viacerými mužmi že som veľa pila ale syn je úplne po ňom.Načapal ma zo susedom z vedľajšej dediny a povedal že radšej odletí na povraze do pekla akoby mal žiť s takou kurvou ako ja a s dementom.Na všetko som bola sama syn nikde nerobí celý deň sedí za pc.Viem že nie je anjel a niekedy mi vynadá aj mi už vyťal a vyťahal ma odzadu za vlasy Ale rodičovská láska je viac ako výkyvy mentálne postihnutého syna.Chcela som ho dať na občiansko priestupkové ale moja materinská láska je najväčšia a neviem si predstaviť že by ho dali do basy.Veď je to môj jedináčik nemôže za svoje postihnutie.Ale on tvrdí že si nepamätá keď má takéto výkyvy a do Plešivca ho nútiť nemôžem.Ale pocit že za to postihnutie môžem ja svojim tažkým alkoholizmom v rodine.

Loewe

Tak tak ty sviňa ožratá dedinská chúďatko tvoje z toho zostalo jebnuté.Ty sviňa vychrtlina takto podvádzať muža a ožierať sa.To ako vyzerá teraz tvoj syn hovorí za všetko.Aby ťa čertov kokot zobral do pekla ty sviňa ožratá Ida kurva obecná....

Quintrix

No problém bude najskôr v tom že si si zobrala idiota ale aj ty nebudeš určite normálna keď sa ožieraš v tehotenstve a ešte ty sa honzlíš vo vedľajšej dedine... čo ti ..be?Mňa keby napadol hoc aj retardovaný syn tak volám obecnú políciu a dám ho kokota zavrieť až zčerná.Takže ty Ida si šialená a tvoj syn je po tebe.A zato že si si zabila muža pojdeš do pekla ty mrcha....