Obľubenosť

Príspevok v téme: Obľubenosť
jakubbb

Ahojte,
filozofoval som nad tým a chcel by som otvoriť takú tému ako je obľúbenosť. Ste v spoločnosti obľúbení, ale ste skôr na smiech. Ako ste sa stali, obľúbenými, alebo skôr, čo Vám pokazilo najviac povesť.
Budem rád ak budete otvorene komunikovať nech už je to čokoľvek a bez hanby.

TibusBenedicto

Ja som nikdy nemal ten pocit že mám priateľa nakoľko si musím priznať že so homosexuálne doslova fanatický.Milovať ľudí a chcieť im dobre to je GRO môjho poslania na zemi.Mne by nevadilo kebyže mám aj mám aj priateľa z basy.Len nech ukojí moje sexuálne chute a radovánky.Mne nevadí či by bol podnikateľ cigán arab terorista vrah alebo
tyran.Mňa vzrušuje predstava že ma homosexuálny partner bičuje po zadku a chrbte a práve takéto typy ma neskutočne vzrušujú.Skúšal som nejaké finty na chlapov po dedine ale nič.....nikdy som neuspel.Posielal som milostné listy do schránok chlapcom po dedine a zase nič....Skúšal som predávať huby cez facebok a nájsť si homosexuálneho partnera a zase nič.Facebok je to pravé miesto ,človek' nikdy nevie na aké krásne chlapčenské riťky naďabí....Potom som nadával chlapom po dedine do vrahov-nechceli ma vyplatiť.Ďalšieho som skúšal pobozkať za kulturákom v parku...dopadlo to zle prefackal ma.Potom som skúšal obchytkávať ďalšieho nevyšlo to....tak aj tomu som vynadal do sadistov satanov a vrahov že keď mi nepodrží že pôjde do pekla...ale zase nič....nechcel ma??nie som atraktívny???alebo vzdelaný???alebo zlý??BOH vie...potom som si povedal serem na homosexualitu.No tak som sa priplichtil ku skupinke dôchodcov že budem s nimi chodiť na čurbesy s palicou a ruksakom.Zatiaľ mi to ide dúfam že tam zapadnem sme vekovo približne rovnako starý tak mi držte palce

Dndjskenfnckwmw

Keď som chodila na strednú,boli sme v skupinách. Obľúbení,trapáci,šprti,debilkovia čo nič nevedia a feťáci... Ja som patrila medzi šprtov a môj manžel patril k obľúbencom. Bol idolom všetkých dievčat...
Ja som bola síce šprt,ale dbala som o seba,upravovala sa a chcela som byť ako ony,obľúbenkyne školy,miss našej triedy a vyšších tried.
Nebudem ti tu rozpisovať love story medzi obľúbencom a šprtkou,ale dali sme sa dokopy a jeho postavenie obľúbenca padlo na 0... Stal sa trapákom... Fakt,chcela som aj skončiť náš vzťah kvôli jeho nevýznamnému postaveniu v škole. Nechcela som aby mu robili zle ako mne. Ale on sa nenechal. Kašľal na to...
Ono,ide tu aj o to,že láska prekážky nevidí,sú jej ukradnuté. A myslím si,že vieš,ako to na sš chodí. Pokiaľ nerobíš to,čo celé stádo,si hlúpy...