Uzkost depersonalizacia

Príspevok v téme: Uzkost depersonalizacia
Prosimpomoc22

Ahojte, mam 22 rokov a uz asi 2 roky sa trapim... Vsetko to zacalo panickym zachvatom ktory prisiel z nicoho nic samozrejme ze vtedy som este nevedela co to je, nasledovalo mnozstvo vysetreni stitna zlaza, ekg a celkove vysetrenie srdca.. Nastupilo krutenie hlavy, pocit nestability akoby vsetko bolo nerealne, tak som sla na magneticku rezonanciu hlavy, imunologicke vysetrenie kompletne..Vsetko negativne.. Neviem sa poriadne uz ani rozpravat s mojimi najblizsimi, mam pocit akoby som prestala vnimat a citit akoby mi preskakovalo.. Niekedy su lepsie dni niekedy horsie ale uz neviem co mam robit.. Prosim co pomohlo vam? Zachvaty paniky uz nemam velmi casto ale ta derealizacia ma ubija, je to najhorsia vec co ma v zivote mohla stretnut myslim na to takmer non stop ked rano vstanem aj ked idem spat..

Rene1337

Ironia buducej doktorky. O to lepsie budes chapat ludi ked si tymi srackami prejdes sama na Dp,Dr Si daj pozor lebo pri velkom strese je dlhodoba. Dychove cvicenia a joga su take na toto hlavne cim menej clovek analizuje tym je to lepsie musis si uvedomit co je pre teba dolezitejsie ci zdravie tvoje alebo ked ta uplne otoci uz tazko sa z toho vyhrabes. Takze porozmyslaj sama si urob dennik a skludovym rezimom skus zacat lubovnik bodkovany mozes pit zeleny caj myslim ale kvalitny zeleny caj nie tie sracky v obchodoch,Ht5 hlavne pri nadmernom strese je vzdy nepritomny vycerpane magnezium cize doplnat na vahu tela.
Ludia z dp bojuju cely zivot sa snazia zistit to je hnusny stav nepritomnosti, citiveho otupenia atd clovek ako keby tu ani nebol.dychove cvicenia su pri tom velmi dolezite.

Prosimpomoc22

Viem ze stres je spustacom.. Ja som pod stresom uz len ked mam ist niekde z domu prec ze co ak to na mna pride, lebo ked to na mna pride nemozem robit nic iba si lahnut skusit zaspat.. Citim sa ako opita..nedrogujem nefajcim nepijem, vacsinu dna sa ucim-studujem medicinu, spavam tak 8 hodin niekedy menej lebo nemozem zaspat a rano vstavam skoro lebo sa musim ucit.. Z toho mam este vacsi stres ze ako zo mna moze byt doktor ked sa neviem postarat ani sama o seba, neviem naozaj co mam robit

nicollette12

Skus sa psychycky ukludnit, ak sa ti da, tak chod niekam na vikend, kludne aj sama, das sa dokopy, oddychnes si a budes v inom prostredi, ale hlavne musis vypnut... iba si uzivaj a nepremyslaj nad problemami a nad inymi zlymi vecami, iba vychutnavaj ako ti je dobre.... a ked sa pomaly budes vracat do reality, tak sa nauc nestresovat, vsetko riesit s chladnou hlavou a ak chodis spavat neskoro a spis malo hodin tak si urob spankovy rezim aspon minimalne 7 hodin spavaj, pisem z vlastnej skusenosti, mala som to co ty v byvalej robote, jedneho dna ma vyplo, tak isto som sla na vysetrenia samozrejme vsetko negativ, no nakoniec mi jeden lekar zachranca povedal ze vyzeram na to ze moc nespim, ze to na mne je vidiet a mala by som s tym nieco robit lebo skoncim velmi zle ochvilu...vtedy ako by do mna blesk udrel a hned som to zacala praktizovat a odvtedy si ani neviem predstavit ze nespim 7 hodin minimalne, lebo ak nie, tak uz vsetci vedia ze sa somnou nemaju radsej davat do reci...a kazdy clovek by mal mat poriadny spanok, je to velmi dolezite pre cloveka, keby vsetci poriadne spavali tak by nebolo ani tolko nervozity a stresu na svete a ani chorob....

Rene1337

Depersonalizacia derealizacia je casto krat spustacom stres,drogy,marihuana, napetie atd niektore ad pomahaju. Telo je vela krat zanesene toxinami,liekmiVela krat to ma spolocne aj s kortizolom ktory sa meria zo slin 5x za den pretoze krvne vysledky su nepresne. Sauna pomaha cbd olej,mitosynenrgy. To je aka si obrana mozgu proti vonkajsiemu stresu.