Kocur

Príspevok v téme: Kocur
daspotu

Príde ešte ? Kocúr ktorý ,v pondelok tomu budú 2 týždne od jeho zmiznutia , doposiaľ mimo domu max. 5 dní / potom najesť a spať/ .
Nekastrovaný , nečipovaný neviem čo ešte , proste kocúr dnu/ von, ako sa mu páči , budú mu 2 roky o par mesiacov ,teda boli by mu , ešte to nikdy nespravil na tak dlho,viem že "mačky volajú" a podobne , nikde ho na okolí nevidieť chodí asi ďaleko,ale toto mi už príde priveľa aj na neho , neviem ,keby to ešte bolo na jar /leto , ale teraz? že nepríde tak dlho do tepla. Zrejme je už na druhom brehu, však . Niekto komu teraz tak podobne zmizol a doteraz sa nevrátil , respektíve vrátil sa tiež po dlhšej dobe ,ale v tomto zimnom období?

Mackoidna

Preco nebyt trosku zodpovedny? Kastracia by zabranila, aby som chodil prec (aspon u vacsiny pripadov) a nebolo by kopec maciciek o ktore sa nema kto starat. Ludia, kednuz mate to zvieratko, aspon zakladnu starostlivost by ste poskytnut mohli. Odcervit, zaockovat, vykastrovat.

Cutie

Tiež sa mi to stalo , z ničoho nič mi zmyzol kocur aj mačka .. Hľadala som ich 3 dni po celej dedine no nik ich ani nevidel. Žiaľ sa nikdy nenasli ani nevrátili.